Sprzedaż nieruchomości

Nasi Klienci w zależności od wybranej formy współpracy mogą liczyć na:

  • przygotowanie nieruchomości do sprzedaży od strony marketingowej profesjonalna sesja zdjęciowa, wideo prezentacja, wzorowy opis nieruchomości
  • narzędzia i działania marketingowe gwarantujące dotarcie do prawie każdego aktywnego Klienta na rynku nieruchomości (więcej informacji udzielimy Państwu na spotkaniu)
  • organizację dni otwartych Państwa nieruchomości poprawiających skuteczność dotarcia do potencjalnych Klientów
  • fachową prezentację nieruchomości wcześniej sprawdzonym Klientom
  • dyskrecję i poufność oraz ograniczenie zaangażowania Państwa czasu w procesie prezentacji i wstępnych rozmów

Jeśli zależy Ci na najwyższym poziomie usług poznaj nas oraz nasze umiejętności. Oddaj sprzedaż swojej nieruchomości w ręce profesjonalistów.

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.