Senior Real Estate Advisor

Artur Warszewski

Artur do nieruchomości podchodzi z niezwykłą pasją, zaangażowaniem a co najważniejsze z najwyższą dawką profesjonalizmu. Doradzanie klientom w jednej z ważniejszych decyzji ich życia traktuje niezwykle poważnie. Wieloletnie doświadczenie z klientem międzynarodowym sprawia że potrafi poruszać się niezwykle komfortowo z klientami z nieruchomości premium. Wiele transakcji nie tylko na rynku wtórnym a przede wszystkim pierwotnym pozwoliło Arturowi zdobyć obszerną wiedzę merytoryczną oraz niezbędne doświadczenie do obsługi przyszłych transakcji na najwyższym możliwym poziomie.

Swoją wiedzę na temat zarządzania oraz marketingu zdobył w Akademii Morskiej w Gdyni, profesjonalne podejście do klienta zawdzięcza licznym szkoleniom prowadzonym przez międzynarodowe firmy. Team player to klucz do jego osobistego sukcesu. Posługuje się biegle językiem Angielskim w stopniu bardzo dobrym.

Prywatnie pasjonat zdrowego trybu życia oraz sportu, szczególnie biegów długodystansowych. Rodzina jest dla niego najwyższą wartością.

Pełen profesjonalizm przy współpracy z p. Arturem Warszewskim przy sprzedaży mieszkania. Polecam Partners International.
Marta Górska
Współpraca z p. Arturem Warszewskim przy sprzedaży mieszkania w Gdyni przebiegła bez żadnych wyzwań. Pełen profesjonalizm! Polecam każdemu współpracę z Partners International.
Irena Hanna
Bardzo profesjonalna obsługa, super współpraca. Polecam bardzo serdecznie.
Roman Podolski

Oferty

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.