Senior Real Estate Advisor

Artur Warszewski

DOŚWIADCZENIE

Artur jest  licencjonowanym pośrednikiem  Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości.

Swoją karierę zaczynał  w największej Korporacji Obrotu  Nieruchomościami w Polsce, a współpraca z największymi i najlepszymi graczami na rynku jest dla Artura niezwykle istotna pod kątem zawodowego rozwoju. Do nieruchomości podchodzi z pasją, zaangażowaniem, a co najważniejsze z maksymalną dawką profesjonalizmu. Doradzanie klientom w jednej z ważniejszych decyzji ich życia traktuje niezwykle poważnie. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne szkolenia merytoryczno-prawne sprawiają, że potrafi poruszać się komfortowo w każdym segmencie rynku, obsługując transakcje na najwyższym możliwym poziomie.

KWALIFIKACJE

Swoją wiedzę na temat zarządzania oraz marketingu zdobył w Akademii Morskiej w Gdyni, a profesjonalne podejście do klienta zawdzięcza licznym szkoleniom prowadzonym przez międzynarodowe firmy oraz korporacje. Team player to klucz do jego osobistego sukcesu. Biegła znajomość języka angielskiego jest  niepodważalnym atutem w kontakcie z klientami międzynarodowymi.

ZAINTERESOWANIA

Prywatnie pasjonat zdrowego trybu życia oraz sportu, szczególnie biegów długodystansowych. Rodzina jest dla niego najwyższą wartością.

Cały przebieg bardzo wymagający i prawnie transakcji, jaki proces poszukiwania klienta zrealizowane zdecydowanie a najwyższym poziomie. Polecam biuro Partners International oraz usługi pośrednictwa pana Artura Warszawskiego, z którym miałem przyjemność współpracować przy obsłudze tej transakcji sprzedaży.
Jarosław
Moimi nieruchomościami od dłuższego czasu zajmuje się Pan Artur Warszewski. Do każdej umowy podchodzi profesjonalnie i rzetelnie wywiązując się w 100% .Bardzo polecam. Panie Arturze Współpraca z panem to wielka przyjemność pozdrawiam Andrzej
Andrzej Mucha
Współpraca z Panem Arturem zaowocowała wieloma udanymi transakcjami. W swojej pracy wykazuje się zaangażowaniem oraz pełnym profesjonalizmem.
Alicja Krzysztoszek Portal Trójmiasto
Pełen profesjonalizm przy współpracy z p. Arturem Warszewskim przy sprzedaży mieszkania. Polecam Partners International.
Marta Górska
Współpraca z p. Arturem Warszewskim przy sprzedaży mieszkania w Gdyni przebiegła bez żadnych wyzwań. Pełen profesjonalizm! Polecam każdemu współpracę z Partners International.
Irena Hanna
Bardzo profesjonalna obsługa, super współpraca. Polecam bardzo serdecznie.
Roman Podolski
Pełen profesjonalizm, duża elastyczność i dostepnosc. Transakcja sprzedazy premium mieszkania w trojmiescie przez Pana Artura Warszewskiego.
Lukasz Dabrowski
Współpraca i kontakt na najwyższym poziomie. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście i profesjonalna obsługa przy sprzedaży mieszkania przez p. Artura Warszewskiego . Polecam Partners International
Marta G.

Oferty

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.