Gdynia, Orłowo, Orłowska

 • Powierzchnia 79 - 79
 • Pokoje 3
 • Data zakończenia I/2019
 • Stan inwestycji Oddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

3 500 000 - 3 500 000 PLN

44 304 - 44 304 PLN / m²

Gdynia, Orłowo, Orłowska

Orłowska Riwiera

Riwiera Orłowska – to luksusowy, kameralny kompleks 21 luksusowych, otoczonych zielenią apartamentów o powierzchni od 39 do 160m2. Te wyjątkowe, ekskluzywne apartamenty, które powstały zaledwie 30 metrów od linii brzegowej morza w gdyńskiej dzielnicy Orłowo, przy sławnym, niezwykle urokliwym molo, zlokalizowane są w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Gdyni. Inwestycja została zaprojektowana przez chorwackiego architekta Miljenko Dumenčica i rzeczywiście – wpisuje się w nadmorski styl projektowania najpiękniejszych nieruchomości. Inwestycja ceniona jest i wybierana nie tylko przez mieszkańców Trójmiasta, ale także spoza niego. Tę wyjątkową inwestycję od plaży dzieli zaledwie kilkadziesiąt metrów, niewiele dalej jest do lasu i na orłowski Klif. Dodatkowym atutem jest bliskość głównej osi komunikacyjnej Trójmiasta, co umożliwia łatwe poruszanie się zarówno autem, jak i środkami komunikacji miejskiej po całej aglomeracji. Nieopodal znajdują się kawiarenki, a także prestiżowe Centrum Handlowe KLIF, które swoją bogatą ofertą sklepów najlepszych marek, zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Każdy apartament ma przynależny taras lub ogródek. Z większości – roztacza się wspaniały widok na Zatokę, bądź Klif Orłowski. Większość apartamentów zaprojektowano jako dwupoziomowe. Części wspólne wykończone zostały w bardzo eleganckim stylu, a nowoczesna architektura budynków doskonale komponuje się z nadmorskim krajobrazem. Dodatkowym atutem inwestycji jest kompleks rekreacyjny, dostępny wyłącznie dla mieszkańców. Gdy pogoda nie będzie zachęcać do spacerów, można skorzystać z kompleksu rekreacyjnego, zlokalizowanego na terenie inwestycji i dostępnego wyłącznie dla jej mieszkańców – basenu oraz jacuzzi.

W budynkach zostały zastosowane nowoczesne rozwiązania techniczne i teletechniczne. Przykładem jest klimatyzacja, będąca w standardzie każdego apartamentu lub wideo- domofony. Budynki wyposażono w cichobieżne windy.

W obiekcie znajduje się garaż podziemny, są również miejsca pod wiatą oraz na zewnątrz budynku. Riwiera Orłowska jest monitorowana, nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwa również całodobowa ochrona.
Warto wspomnieć, iż apartamenty urzekły rynek – gdy tylko na niego trafiły, ich zdecydowana większość (95%) zostało sprzedanych w ciągu 12 dni. To nie dziwi. Riwiera Orłowska – to wymarzone miejsce do życia. Cisza, spokój, kameralność miejsca, a jednocześnie bliskość miasta i pełnej infrastruktury niezbędnej do wygodnego funkcjonowania – to wszystko sprawiają, że trudno o coś bardziej wyjątkowego.

Lokalizacja

Orłowo

Orłowo to dzielnica Gdyni, położona w południowej części miasta - na granicy Gdyni i Sopotu. Zamieszkiwana przez ponad 7 tysięcy mieszkańców jest zadbaną i bezpieczną miejscowością, o atrakcyjnym położeniu nad samym morzem. Zabudowę dzielnicy stanowią przede wszystkim kameralne, niskie, przedwojenne, jak i powojenne - budynki willowe.
Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 14986

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
938669 Apartament 3 79 m² 3 500 000 PLN Zobacz ofertę

O nieruchomość

Filip Olszewski

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Zrealizowane transakcje w tej inwestycji

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.