Senior Real Estate Advisor

Łukasz Hetman

Doświadczenie

Łukasz może pochwalić się kilkuletnim doświadczeniem w najmie nieruchomości typu premium. Pracował z najbardziej wymagającymi klientami, z powodzeniem radząc sobie z ich oczekiwaniami. Jest estetą, miłośnikiem dobrego stylu. Karierę zawodową rozpoczynał w branży modowej, m.in. pracował jako asystent znanego projektanta modowego. Ceni sobie szczerość i omija sztywne schematy sprzedażowe, czym zjednuje sobie ludzi.

Kwalifikacje

Absolwent studiów magisterskich na wydziale nauk politycznych. Ścieżkę zawodową wyznaczyły jednak podyplomowe studia wyceny nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie i znajomość rynku nieruchomości pozwala szybko odpowiedzieć na potrzeby klientów.

Zainteresowania

Uwielbia podróże, systematycznie odkrywa Włochy i Półwysep Iberyjski. Z każdego regionu stara się „zabrać” coś dla siebie. Lubi poznawać kulturę, zwyczaje i smaki nowych miejsc. Nowo odkryte potrawy próbuje serwować dla swoich bliskich. Pasjonat hiszpańskiej i angielskiej piłki. Wolne chwile poświęca na ruch – tenis, rower i pływanie. Najlepiej spędzony czas – to ten z rodziną. Wielbiciel dobrego kina, pochłaniacz seriali.

5/5 Miałam okazję współpracować z Panem Łukaszem dwukrotnie. Pan Łukasz bardzo sprawnie potrafi połączyć ofertę naszego mieszkania z potencjalnymi najemcami, a oglądający mieszkanie potwierdzali, że pasuje do ich oczekiwań. Pełen profesjonalizm. Liczę na równie udaną współpracę w przyszłość.
Pani Justyna 
Wysoko oceniam wspolprace z firma partnersinternational i z Panem Lukaszem.  Pan Lukasz jest swietnym agentem nieruchomosci, doskonale odpowiada na potrzeby klienta, jest zaangazowany, dyspozycyjny i skuteczny.  Wspolpraca jest przyjemna i spelnia oczekiwania. Polecam. 
Oktawia Budnik
W tym trudnym dla wszystkich 2020 roku, podczas gdy rynek wynajmu nieruchomości zdecydowanie odczuł oznaki osłabienia gospodarki, już po raz kolejny zdecydowałem się skorzystać z pomocy firmy Partners International przy wynajmie swojego apartamentu. Pomimo wyraźnie odczuwalnego spowolnienia na rynku, Pan Łukasz Hetman jako opiekun mojej oferty, dość szybko znalazł kilku zainteresowanych, a następnie bardzo sprawnie przeprowadził negocjacje i doprowadził do szybkiej finalizacji umowy. Firma Partners International po raz kolejny udowodniła swoją niezaprzeczalną skuteczność i pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim szukającym sprawdzonego partnera na rynku nieruchomości.
Piotr Sobański
Współpracuje z Panem Łukaszem Hetmanem od kilku lat przy wynajmie kilku moich nieruchomości, a teraz przy sprzedaży. Pan Łukasz cechuje się profesjonalizmem, dużą wiedzą rynkową, odpowiedzialnością i po prostu miłą, rzetelną współpracą. Mam wrażenie, że współpracuje z prawdziwym "partnerem", który jest zaangażowany najmem, a teraz sprzedażą, jak ja - właściciel. Cóż, chyba wieloletnia współpraca sama w siebie jest dowodem jego wartości. Polecam!
Barbara Olejniczak

Oferty

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.