Wynajęte

Mokotów, Sadyba, Konstancińska

 • Powierzchnia 96
 • Piętro 3 / 9
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2008
 • Apartament Na wynajem

5 800 PLN

60 PLN / m²

Mokotów, Sadyba, Konstancińska

CICHE, PRZYTULNE MIESZKANIE NA SADYBIE 96m2

CICHE, PRZYTULNE MIESZKANIE NA SADYBIE

Dobra lokalizacja | 3 sypialnie | W pełni umeblowane  | Powierzchnia 96m2 | Dostępne odrazu

*****

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

* Salon
* Aneks kuchenny
* Pokój
* Pokój z szafą wbudowaną
* Garderoba
* Łazienka z wanną
* Toaleta 
* Pomieszczenie gospodarcze

BUDYNEK

Mieszkanie znajduje się w jednym z nowocześnie zaprojektowanych budynków, który jest monitorowany.

LOKALIZACJA

W sąsiedztwie znajdują się liczne przedszkola i szkoły wszystkich stopni edukacji, w tym znane warszawskie szkoły międzynarodowe. 

Nieopodal Centrum Handlowe Sadyba i liczne placówki handlowe i kino. 

Osiedle ma dogodne połączenie z głównymi arteriami stolicy i doskonały dojazd środkami komunikacji miejskiej.

Atutem są liczne trasy rowerowe i tereny rekreacyjne.

INFORMACJE DODATKOWE

*1 miejsce parkingowe.

Dodatkowe dane
 • Winda
Lokalizacja

Sadyba

Sadyba to osiedle zlokalizowane w południowej części Mokotowa. Jedną z granic jest naturalny zbiornik wodny Jeziorko Czerniakowskie, które wraz z zielenią dookoła stanowi Rezerwat Przyrody. To niezwykłe miejsce na spacery, urządzanie pikników, a nawet kąpiele w jeziorze. Nazwa osiedla „Sadyba” wywodzi się z założonej w 1923 r. Oficerskiej Spółdzielni Budowlano-Mieszkaniowej „Sadyba”, która budowała domy dla wysoko postawionych oficerów. Kameralna uliczki znane są ze szlaków latarni gazowych i pięknych willi budowanych z rozmachem.

Nr oferty: 693982

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.