Senior Real Estate Advisor

Maria Muszyńska

Doświadczenie

Od początku swojej kariery zawodowej związana z nieruchomościami, głównie komercyjnymi, przy których pracowała zarówno od strony projektowej jak i biznesowej. Teraz zdobywa doświadczenie w kolejnych obszarach, pośrednicząc w obrocie nieruchomościami z sektora premium.
Dodatkowo, od 2011 roku związana z branżą eventową, gdzie pracowała przy organizacji eventów show-biznesowych i największych pokazów mody w Polsce.

Kwalifikacje

Z wykształcenia magister inżynier z dyplomem Politechniki Warszawskiej oraz absolwentka studiów podyplomowych z zarządzania projektami w Akademii Leona Koźmińskiego.
Rozwój swoich umiejętności oraz poszerzanie wiedzy są dla niej bardzo istotne, dlatego w kwestii wykształcenia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Zainteresowania

Wielbicielka psów i dobrej kuchni, która w wolnym czasie uwielbia organizować różnego rodzaju przyjęcia – ma szczególną słabość do uroczystości ślubno-weselnych.
Mówi o sobie, że działa na baterie słoneczne, dlatego w okresie jesienno-zimowym stara się choć na chwilę wyjechać tam, gdzie świeci słońce.

Dwukrotnie korzystaliśmy z usług firmy Partners International-przy sprzedaży nieruchomości oraz przy wynajmie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. W obydwu przypadkach wszystko potoczyło się perfekcyjnie. Pani Maria Muszyńska zadbała o najmniejsze szczegóły, by transakcje przebiegły sprawnie i jak najkorzystniej dla nas. Świetny kontakt, wysoka kultura osobista, indywidualne podejście do klientea to cechy, które wyróżniają Panią Marię. Bardzo dziękujemy za współpracę!
Maciej Janicki
Współpraca z agencją Partner International Real Estate była prawdziwą przyjemnością. Jestem/byłem pod wrażeniem ich profesjonalizmu i poświęcenia dla swoich klientów. Miałem ogromną przyjemność współpracować z Panią Marią Muszyńską, która była moim pośrednikiem w obrocie nieruchomościami, która poza profesjonalizmem i rozległą znajomością warszawskiego rynku nieruchomości wykazała się troską osobistą obejmującą prowadzenie i doradztwo w całym (i nie tylko!) proces poszukiwania odpowiedniego (wynajętego) domu, biorąc pod uwagę moje wymagania i dopasowując je do potencjalnych nieruchomości i właścicieli. Będąc nowicjuszem w Warszawie, wskazówki Marii dotyczące podstawowych wskazówek dotyczących życia w Warszawie były absolutnie kluczowe dla zapewnienia bezproblemowego zaaklimatyzowania się w Warszawie, moim nowym domu - jestem bardzo, bardzo wdzięczna Marii za spostrzeżenia, wskazówki i cierpliwość, aby odpowiedzieć na moje liczne pytania ☺️. Jeśli szukacie domu i profesjonalnej obsługi, która wychodzi ponad wszystko, aby pomóc swoim klientom, z całego serca polecam Partners International, a zwłaszcza Panią Muszyńską.
Lore Szlapak
Z Marią z Partners International współpracuję od kilku lat. Pomogła mi w wynajmie mieszkania. Świadczone przez nią usługi zawsze były na najwyższym poziomie i obejmowały zarówno organizowanie oględzin, jak i organizowanie dokumentacji. Gorąco polecam tę agencję.
Sandra Kuprijaniuk
Chciałam bardzo podziękować Pani Marii za pełen profesjonalizm przy wynajmie mojej nieruchomości. Zaangażowanie, świetny kontakt i współpraca oraz serdeczność, to coś co zdecydowanie wyróżnia Panią. Chętnie powrócę do Partners International. Warto powierzyć swoje nieruchomości takim specjalistom.
Ola Szczypkowska
Z całego serca polecam pracę z Panią Marią Muszyńską z Partners International, jeśli szukacie Państwo nie tylko idealnego dla Państwa lokalu (w moim przypadku eleganckiego biura), sprawnego i szybkiego doprowadzenia do domknięcia formalności z Właścicielem, ale co również ważne, niezwykle przyjemnego przebiegu partnerskiej współpracy i miłej komunikacji. Pełen profesjonalizm.
Kornelia Przybyłowicz
"We had the pleasure of collaborating with Ms Maria Muszynska, who patiently accompanied us in the process of renting an apartment here in Warsaw. Freshly arrived, we were looking for accommodation that met our expectations and Ms Maria Muszynska played her role perfectly. She is very responsive, very punctual, did not hesitate to work on Sundays to meet our schedule constraints and with her a promise is a promise. Thank you Ms Maria Muszynska for your help and positive contribution to our Warsaw experience."
Othmane Cherkaoui & Khouloud Boghlala
Polecam współpracę z Partners International w szczególności z p. Marią Muszyńską. Transakcja przebiegła sprawnie, szybko i w bardzo miłej atmosferze.
Maria Kołakowska
Współpraca z Panią Marią Muszyńską z Partners International układała się idealnie. Bardzo dobra komunikacja, szybkość działania oraz rzetelność to cechy, które w sposób szczególny doceniamy podczas tej współpracy.
KWADRATURA Sp. z o.o.
Pełna profeska! Dwie nieruchomości najem i wynajem, wszytsko sprawnie i precyzyjnie - najwyższy standard. Polecam, szczególnie współpracę z Panią Maria.
Jakub Falkowski
Partners internationali ich agent Maria byli bardzo pomocni w znalezieniu najlepszego zakwaterowania dla moich potrzeb i budżetu. Proces przebiegł bardzo sprawnie i śledzono mnie krok po kroku, również po podpisaniu umowy najmu. Gorąco polecam Marię jako agentkę najmu! Super profesjonalny i precyzyjny we wszystkich aspektach.
Paolo Biondi
Pracowałem z Marią Muszyńską. Znakomity specjalista, bardzo proaktywny i życzliwy, gotowy do pomocy nawet późnymi wieczorami iw weekendy. Szybko znaleźliśmy ten, którego potrzebowaliśmy! Szybki, płynny i wydajny proces...
Ilya Kiselevich
Bezproblemowa obsługa i dbałość o szczegóły, nie mówiąc już o nietuzinkowej powierzchni biurowej. Nasza agentka Maria Muszyńska była nie tylko bardzo profesjonalnym rozwiązywaczem problemów, ale także bardzo przyjemną osobą w komunikacji
Yulia Markina

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.