Real Estate Advisor | Teneryfa

Sylwia Małczyńska

+48 537 087 640
sylwia.malczynska@piclub.pl

Sylwia

Opis

Sylwia mieszka na Teneryfie od 3 lat, jej kariera zawodowa potoczyła się bardzo naturalnie. Z wielką serdecznością została przyjęta przez środowisko lokalne. Posługując się językiem hiszpańskim, angielskim i francuskim oraz będąc osobą komunikatywną i dynamiczną dostała propozycję pracy w najlepszej agencji nieruchomości na wyspie.

Sylwia koncentrując się na preferencjach klienta potrafi przełożyć je na rzeczywistość i znaleźć wymarzoną nieruchomość, a także dostrzec potencjał w tych mniej docenianych. Jest osobą bardzo kreatywną i ma świadomość, że w pracy z klientem najważniejsze jest zrozumienie i zaufanie.

Twierdzi, że Teneryfa działa kojąco, niezwykła przyroda – ocean, który wciąga i przynosi spokój, cudowni, życzliwi ludzie, świetna kuchnia. To wspaniałe miejsce do życia! Dla niej i jej rodziny Teneryfa stała się drugim domem. Sylwia jest osobą aktywną, od dzieciństwa gra w tenisa, kitesurfing chwilowo zamieniła na rzecz surfingu, a Teneryfa to idealne miejsce do uprawiania tych sportów jak i wielu innych! nie bez powodu mówi się o Teneryfie ”Hawaje” Europy.

Oferty zagraniczne

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.