Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa, Playa de la Arena

 • Powierzchnia 55
 • Rok budowy 1985
 • Apartament Na sprzedaż

269 000 EUR

Wyspy Kanaryjskie, Teneryfa, Playa de la Arena

Teneryfa, Piękny apartament na sprzedaż - 100 metrów od plaży „Playa de La Arena”

Ten uroczy apartament znajduje się w dobrze utrzymanym i popularnym kompleksie mieszkalnym „La Riviera”, który znajduje się w linii brzegowej, w odległości spaceru tylko 100 m od plaży „Playa de La Arena”. Przestrzeń dzienna obejmuje przestronną sypialnię z niewielką garderobą, łazienkę, kuchnię oraz jasny salon z wyjściem na balkon, z którego roztacza się wspaniały widok na morze. To idealne miejsce na rozpoczęcie dnia od pysznego śniadania, podziwiając jednocześnie fantastyczne widoki na morze. Piękna wulkaniczna plaża oraz sklepy i restauracje znajdują się praktycznie na wyciągnięcie ręki. Do sąsiednich wiosek Puerto Santiago i Los Gigantes można dotrzeć podczas spokojnego spaceru.

Nr oferty: s5

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Sylwia Małczyńska

Real Estate Advisor | Teneryfa

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.