Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Zdrowa

 • Powierzchnia 32 - 81
 • Piętra 1 - 2
 • Pokoje 1 - 4
 • Data zakończenia I/2026
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

Wilanów, Stary / Nowy Wilanów, Zdrowa

Royal Garden Wilanów W7

NOWA INWESTYCJA na Wilanowie 

wysoki standard budynku / nowa inwestycja na mapie Wilanowa / miejsca postojowe i komórki lokatorskie / minimalistyczna architektura / mnóstwo zieleni i własny park

Royal Garden Wilanów to wyjątkowy projekt, którego koncepcja opiera się na harmonii z naturą, ze względu na otaczającą inwestycję zieleń. Powstanie prywatny park o powierzchni 8.000 m², zapewniający spokój i ciszę.

Wilanów to urokliwa dzielnicy pełna restauracji, sklepów i renomowanych placówek edukacyjnych. Tutaj nie musisz dokonywać wyborów – wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Royal Garden Wilanów – sam wybierasz swoje miejsce, ponieważ projekt obejmuje nowoczesny budynek apartamentowy, oferujący różnorodne metraże, oraz kameralne, przestronne apartamenty w jednorodzinnej zabudowie, doskonale wpisujące się w otoczenie zieleni. To Ty decydujesz o swojej przestrzeni – wybierz Royal Garden Wilanów.

Serdecznie zapraszamy na spotkania!

Lokalizacja

Stary / Nowy Wilanów

Wilanów był najstarszą osadą założoną na dawnych terenach Warszawy. Wcześniej nazywany Milanowem, ostatecznie dzięki pałacowi Villa Nova powstałemu w XVII wieku ochrzczony Wilanowem. Okolica to piękne, malownicze tereny dawnych sadów w Wilanowie. Obecnie to jedna z najczęściej poszukiwanych lokalizacji przez ekspatów oraz rodziny z dziećmi. Przede wszystkim z tego względu, że Wilanów oferuje doskonałą infrastrukturę edukacyjną. To tu znajdują się szkoły niemiecka, kanadyjska, francuska, a szkoły brytyjska i amerykańska położone są w niedalekiej odległości.

Nr oferty: 39824

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.