Product Manager

Aleksandra Rzodkiewicz

Doświadczenie

W Partners International pełni funkcję Project Managera, który kompleksowo zarządza projektem deweloperskim Kolonia Sielce na Dolnym Mokotowie. Posiada doświadczenie na stanowiskach administracyjnych. Zanim rozpoczęła współpracę z Partners International, jej ścieżka zawodowa rozwijała się głównie w branżach kultury i sztuki. Ostatecznie jednak to właśnie nieruchomości okazały się być numerem jeden i od czterech lat rozwija swoje zawodowe skrzydła w szeregach naszej agencji.

Kwalifikacje

Jest absolwentką studiów polonistycznych na Uniwersytecie Warszawskim, ze specjalizacją edytorską, co pomaga jej w opisach nieruchomości. Ukończyła kursy dotyczące prowadzenia social mediów w różnych kanałach marketingowych oraz szereg szkoleń sprzedażowych organizowanych przez WSPON.

Zainteresowania

Uwielbia czytać książki. Jest po prostu maniaczką czytania, głównie reportaży, literatury kryminalistycznej i modernistycznej. Relaksują ją podróże po naszym kraju, kocha polskie morze i spacery po lesie. Natura napełnia ją energią. Jest zakochana w kulturze włoskiej. Często chodzi do teatru i jest wielką fanką tej formy sztuki. Na codzień praktykuje jogę w stylu Ashtanga.

W związku ze zbliżającym się odbiorem zakupionego przeze mnie mieszkania, chciałbym skorzystać z okazji i bardzo podziękować Pani za współpracę, jednocześnie wystawiając Pani pozytywną rekomendację jako zadowolony klient. Przede wszystkim bardzo doceniam Pani komunikatywność, profesjonalizm i wsparcie podczas całego procesu zakupu, jak i wsparcie przy uzyskaniu informacji już po zakupie np. przy kontakcie z biurem projektowym odnośnie szczegółów technicznych niezbędnych przy wykończeniu mieszkania. W mojej opinii właśnie możliwość uzyskania informacji, łatwość kontaktu i otwartość jest szczególnie istotna w procesie zakupowym mieszkania, pozwalając klientowi na podjęcie decyzji o zakupie z poczuciem bezpieczeństwa. Ponadto, cenię sobie Pani elastyczność w dostosowaniu się do specyficznej sytuacji klienta oraz właśnie wspomnianą już chęć do wspólnego rozwiązania problemu. Całokształt współpracy oceniam jako bardzo udaną. Bardzo dziękuję za miłą i owocną współpracę,
Dominik Krawczyk 
W roku 2018 mieliśmy przyjemność poznać Panią Aleksandrę, która pośredniczyła w sprzedaży mieszkania w inwestycji Kolonia Sielce w Warszawie. Pani Aleksandra dała się poznać jako osoba z wysoką kulturą osobistą, która w łatwy sposób nawiązuje kontakty z klientami. Bardzo dobra prezentacja powierzonej jej nieruchomości ułatwiła nam podjęcie decyzji o zakupie mieszkania. Na każdym etapie współpracy w sposób bardzo profesjonalny i z pełnym zaangażowaniem służyła nam radą i pomocą w rozwiazywaniu problemów pojawiających się zarówno na etapie budowy jak i starań o kredyt hipoteczny. Dokładała wszelkich starań aby udało się zrealizować nasze pomysły projektowe co wymagało wielokrotnych negocjacji z wykonawcą. Jesteśmy bardzo zadowoleni z współpracy z Panią Aleksandrą i z czystym sumieniem polecamy jej usługi.
Yann Eechout i Regina Eechout

Oferty

Rynek pierwotny

Zrealizowane transakcje

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.