Cypr

 • Powierzchnia 450 - 450
 • Pokoje 5
 • Data zakończenia IV/2025
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Domy

1 718 000 - 1 718 000 EUR

3 816 - 3 816 EUR / m²

Cypr

Ville Armonia

Znakomita nowa inwestycja firmy Leptos Estates, położona w spokojnym nadmorskim otoczeniu Kissonerga. To idylliczne miejsce znajduje się zaledwie kilka kilometrów na północ od Pafos, poza uroczą wioską Kissonerga, oferując spokojną i malowniczą zatokę.

Doskonale usytuowany pomiędzy tętniącym życiem portem w Pafos i urzekającą plażą Coral Bay, kompleks ten oferuje naprawdę wyjątkowe wrażenia z życia. Starannie zbudowane, aby spełnić najwyższe standardy, te nieruchomości w Pafos prezentują harmonijne połączenie luksusu i wyrafinowania. Każda willa posiada prywatny basen, uzupełniony rozległymi ogrodami krajobrazowymi, które otaczają rezydencje. Obecność miejsc do grillowania i przestronnych werand z zewnętrznymi przestrzeniami mieszkalnymi dodatkowo zwiększa urok tych domów.

Wyróżniające się nowoczesnymi projektami architektonicznymi z najnowszą technologią i najwyższej jakości wykończeniami, ville te emanują ponadczasową elegancją. Odkryj miejsce, w którym spokój łączy się ze współczesnym życiem, gdzie każdy szczegół został starannie dopracowany, aby stworzyć sanktuarium nad morzem.

Wybrane oferty w tej inwestycji

Nr oferty: 40724

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Nr oferty Typ Liczba pokoi Piętro Powierzchnia Cena Plan
386748 Dom 5 450 m² 1 718 000 EUR Zobacz ofertę

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department / Cypr

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.