Warszawa, Mokotów, Seweryna Goszczyńskiego

 • Powierzchnia 68 - 181
 • Pokoje 3 - 5
 • Data zakończenia II/2022
 • Stan inwestycji Nieoddana do użytkowania
 • Typ inwestycji Apartamentowce

1 255 258 - 4 142 180 PLN

18 498 - 22 937 PLN / m²

Warszawa, Mokotów, Seweryna Goszczyńskiego

Moxo House

MOXO HOUSE to kameralna inwestycja składająca się z 13 apartamentów o powierzchni od od 67 do 180 m², 4 kondygnacji naziemnych i 1 podziemnej. Apartamenty posiadają od 3 do 5 pokoi, tarasy lub loggie, a na parterze dodatkowo obszerne ogrody. 

Budynek o prostej formie, stylowo dobranych barwach elewacji i wielkoformatowych oknach. Estetyczna aranżacja zieleni wokół budynku, całość otoczona szlachetnym żywopłotem.

Inwestycja zlokalizowana jest na Mokotowie, przy ul. Goszczyńskiego, niedaleko metra Wierzbno i Racławicka. W sąsiedztwie znajduje się wiele klimatycznych kawiarni i restauracji, liczne parki, skwery oraz tereny zielone.

Nr oferty: 21231

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Inwestycje

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.