Wynajęte

Warszawa, Śródmieście, al. Aleja Jana Chrystiana Szucha

 • Powierzchnia 160
 • Piętro 1 / 5
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 5
 • Rok budowy 1937
 • Apartament Na wynajem

12 000 PLN

75 PLN / m²

Warszawa, Śródmieście, al. Aleja Jana Chrystiana Szucha

Biuro w kamienicy lat '30 Al Szucha

Biuro w kamienicy lat ’30 będącej przykładem warszawskiego luksusowego funkcjonalizmu przy Alei Szucha.
Dom wtapia się w zieleń Alei a bezpośrednie sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego oraz Placu Na Rozdrożu sprawia, że mieszkamy w sercu Warszawy.

Biuro znajduje się na pierwszym piętrze.
Prosty układ mieszkania – duży, przestronny hol przechodzący przez całe mieszkanie, prowadzi do kolejnych pokoi.
Duże okna kuchni oraz dwóch pokoi wychodzą na cichy dziedziniec kamienicy. Pokój, salon oraz gabinet w amfiladzie tworzą dużą świetlistą przestrzeń idealnie mogą tworzyć salę konferencyjną. 

Kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona w sprzęt AGD marki Smeg, który podkreśla indywidualny styl tego mieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch sypialni, kuchni, dwóch łazienek, garderoby oraz części dziennej: jadalni, salonu i gabinetu
Mieszkanie jest nieumeblowane. Przy wynajmie pod działalność gospodarczą do ceny należy doliczyć wartość Vat.

Ciekawe mieszkanie w kamienicy z historią! 

Zapraszam na prezentację

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Umeblowanie: Tak
 • Balkon: 2
 • Parking: 1
 • Winda: Tak
 • Stan: dobry

Nr oferty: 870444

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

Wyślij wiadomość

Katarzyna Walędzik

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.