Lisboa, Lisboa, Alcântara

 • Powierzchnia 179
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

2 500 000 EUR

13 967 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Alcântara

Apartment Lisboa Alcântara

Pierwszy Hyatt Regency na terytorium Portugalii wniesie nowy urok do Lizbony i obiecuje wprowadzić nowy styl życia, łącząc wypoczynek w wielokrotnie nagradzanej i referencyjnej stolicy Europy z zyskowną inwestycją i jakością życia w najwyższym segmencie, w ramach światowej klasy koncepcji.Luksusowe apartamenty, od studio do trzech sypialni, rozmieszczone na czterech piętrach, charakteryzują się współczesnymi, ale przytulnymi i funkcjonalnymi liniami, które są inspirowane portugalskimi odkryciami i opisują idealną symbiozę między kosmopolitycznym stylem i portugalską kulturą. Kolejną atrakcją, obok której nie sposób przejść obojętnie, są przestronne balkony, z których roztacza się zapierający dech w piersiach widok na zachwycającą rzekę Tag, ponieważ obiekt znajduje się w pierwszej linii nadbrzeża miasta. Pięciogwiazdkowy obiekt wyposażony jest w siłownię z nowoczesnym sprzętem, sale konferencyjne, prywatny parking, basen, panoramiczny bar znajdujący się na tarasie, najlepszą restaurację oraz spa o powierzchni 900 m2 z bogatą ofertą zabiegów, programów zdrowotnych i poprawiających samopoczucie, oferowanych przez markę Serenity Spa, uważaną za najlepszą w Europie.Uprzywilejowana lokalizacja w centrum miasta – w doskonałej zachodniej dzielnicy Junqueira, w Belém i bardzo blisko Alcântara – jest idealna, aby cieszyć się wszystkim, co magiczne miasto Lizbona ma do zaoferowania, od historii, kultury i gastronomii, ponieważ obiekt jest otoczony przez najważniejsze historyczne budynki i muzea: MATT, Padrão dos Descobrimentos, Torre de Belém i Mosteiro dos Jerónimos – dwa ostatnie wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO – lub nie mniej słynne Pastéis de Belém to tylko kilka przykładów emblematycznych miejsc, do których można dojść pieszo. Budynek oferuje bezpośrednie przejście przez most do nabrzeża z ogrodami i promenadą morską. Poza tym Hyatt Regency oferuje doskonałą dostępność, nie tylko pod względem transportu publicznego, ale również połączeń drogowych, ponieważ znajduje się bardzo blisko osi komunikacyjnej pomiędzy północą i południem miasta oraz mostu 25 de Abril, zaledwie pięć minut od centrum Pombaline, dziesięć od centrum biznesowego Lizbony i 15 od lotniska.Hyatt Regency oferuje 108 luksusowych apartamentów turystycznych, z których 97 jest w trakcie komercjalizacji, kwalifikujących się do Złotej Wizy, zaprojektowanych według nowoczesnej koncepcji modułowej, oraz 34 indywidualne pokoje hotelowe.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF24597

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.