Setúbal, Alcochete, Alcochete

 • Powierzchnia 162
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2019
 • Apartament Na sprzedaż

825 000 EUR

5 106 EUR / m²

Setúbal, Alcochete, Alcochete

Apartment Alcochete

Ten położony w kurorcie Praia do Sal apartament zapewnia niezrównane wrażenia z życia z wygodą, komfortem i usługami hotelu o wysokim standardzie, które obejmują:
24-godzinną recepcję/ spa/ salon piękności/ saunę/ łaźnię turecką/ podgrzewany basen/ restaurację/ siłownię/ centrum biznesowe/ zewnętrzny basen ze słoną wodą/ transfer między rezydencją a lotniskiem/ usługi sprzątania i konserwacji.
Z możliwością wynajmu apartamentu za pośrednictwem usług hotelowych ośrodka na okresy wybrane przez właściciela i jeśli jest to jego intencją.
Kompleks znajduje się w pobliżu kilku supermarketów, centrum handlowego, kompleksów szkolnych i zapewnia bezpośredni dostęp do wszystkich autostrad z północy na południe Portugalii, będąc około trzydziestu minut od centrum Lizbony.
Jednocześnie oferuje „styl życia” spokoju i wypoczynku dzięki wyjątkowej lokalizacji nad rzeką i plażą.
Po wejściu do apartamentu wita nas duży salon z balkonem i bezpośrednim dostępem do kuchni.
Sypialnie są rozmieszczone tak, aby zapewnić prywatność, będąc apartamentem głównym z bezpośrednim dostępem do balkonu znajdującego się w niezależnej części pozostałych dwóch sypialni, z których jedna ma łazienkę.
Te dwie sypialnie mają bezpośredni dostęp do ogrodu, w którym znajduje się jacuzzi.
Wszystkie pokoje mają przestronne szafy do przechowywania, w tym w korytarzu.
Oprócz tego można również liczyć na dwa miejsca parkingowe, a także schowek.

Komfort, spokój, bezpieczeństwo i luksus, razem i tylko kilka minut od centrum miasta.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies do reprezentowania Portugalii w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie najwyższej jakości usług naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF29783

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.