Lisboa, Lisboa, Amoreiras

 • Powierzchnia 212
 • Pokoje 4
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

1 275 000 EUR

6 012 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Amoreiras

Apartment Lisboa Amoreiras

Fantastyczny apartament z 4 sypialniami, z 212 m2 prywatnej powierzchni brutto i widokiem na miasto. Jest dostarczany głęboko odnowiony, oprawiony w system pod klucz.Znajduje się w obszarze Amoreiras, jednym z najbardziej poszukiwanych obszarów Lizbony, jest idealny dla tych, którzy szukają kosmopolitycznego i miejskiego życia.Mieszkanie jest dystrybuowane w następujący sposób:- hol wejściowy z łazienką socjalną- W pełni wyposażona kuchnia, półotwarta na salon- Salon: 40 m2 skierowany na wschód / południe.-. Pokój telewizyjny / Biuro podzielone panelami przesuwnymi- Sypialnia;- Apartament z szafą i pełną prywatną łazienką- Master Suite z szafą, biurem i pełną prywatną łazienką;- Jedno miejsce parkingowe.Ten apartament jest naprawdę wyjątkowy, z nowoczesnym planem podłogi, wysokiej jakości materiałami i dbałością o szczegóły.Budynek zawiera 3 windy i portiera.Znajduje się w doskonałej okolicy, 5 minut od Amoreiras i w odległości krótkiego spaceru od Avenida da Liberdade, Parque Eduardo VII, Campo de Ourique i Príncipe Real.Doskonała okazja dla tych, którzy szukają przywileju mieszkania z dużą powierzchnią i widokiem w centrum Lizbony.Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji artystycznych i nieruchomości na świecie do reprezentowania w Portugalii, w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo.W Lizbonie, Avenida da Liberdade, 204 2º esq, zespół, specjalizujący się w kilku dzielnicach miasta, oferuje najwyższej klasy usługi i z przyjemnością powita Państwa.

Nr oferty: PF27993

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.