Lisboa, Lisboa, Amoreiras

 • Powierzchnia 83
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

430 000 EUR

5 181 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Amoreiras

Apartment Lisboa Amoreiras

Odkryj współczesne i funkcjonalne życie w tym uroczym apartamencie z 2 sypialniami w Amoreiras.

Zintegrowany z nienagannym i niedawno odnowionym budynkiem mieszkalnym, ten apartament z 2 sypialniami zaprasza do wyrafinowanego, ale praktycznego stylu życia. Oferując prywatną powierzchnię brutto 83 m², nieruchomość ta oferuje dużo miejsca do życia i przyjemności.

Salon, skąpany w naturalnym świetle, płynnie łączy się z w pełni wyposażoną otwartą kuchnią, tworząc przyjazne i wszechstronne środowisko do spotkań towarzyskich i kreatywności. Wygoda pozostaje najważniejsza, co ułatwia przestrzeń do przechowywania w szerokim korytarzu, zapewniając dodatkowe miejsce na Twoje potrzeby. Okna z podwójnymi szybami i wysokiej jakości wykończenia wzmacniają poczucie komfortu i troski.

Wyposażony w klimatyzację ciepło/zimno dla maksymalnego komfortu, ten apartament oferuje schowki w każdym pokoju, a przestronna, pełna łazienka jest uzupełniona dodatkową przestrzenią do przechowywania.

Położona w uprzywilejowanej okolicy nieruchomość zapewnia coś więcej niż tylko rezydencję – zapewnia dostęp do renomowanych sklepów Amoreiras, uroczej Pátio Bagatela z różnorodnymi restauracjami i kawiarniami, spokoju Jardim das Amoreiras oraz tradycji Ginásio Clube Português. W tym środowisku wyrafinowanie spotyka się z praktycznością, a spokój harmonijnie współistnieje z miejską energią.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt.

Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem na rynku, specjalizująca się w najlepszych nieruchomościach i inwestycjach zarówno na sprzedaż, jak i wynajem. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii w regionach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Podstawową misją Porta da Frente Christies jest zapewnienie doskonałej obsługi wszystkim naszym klientom.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF31270

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.