Lisboa, Lisboa, Amoreiras

 • Powierzchnia 119
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

1 200 000 EUR

10 123 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Amoreiras

Apartment Lisboa Amoreiras

Apartament z 2 sypialniami, balkonem, miejscem parkingowym na dwa samochody i schowkiem, położony w nowym osiedlu w pobliżu ogrodu Amoreiras. Mieszkanie jest rozmieszczone w następujący sposób: – 8,3 m2 hol wejściowy 31,80 m2 pokój dzienny – 10,43 m2 kuchnia – 2,34 m2 łazienka socjalna 6,30 m2 korytarz z szafami – Apartament 1 (16,87 m2) z szafami – 5,63 m2 łazienka Apartament 2 (14,96 m2) z szafami – 4,07 m2 łazienka 18,13 m2 balkon od strony południowej.Mieszkanie jest gotowe do debiutu i prezentuje najwyższą jakość wykończenia. Kondominium znajduje się w całkiem prywatnej okolicy, otoczonej wspólnymi ogrodami. Jest to fantastyczna okazja do życia w centrum miasta, zaledwie pięć minut od francuskiego Lycée, Marquês de Pombal, Avenida da Liberdade i Largo do Rato (metro).Ze względu na swoje premium i centralnej lokalizacji, Amoreiras jest jednym z najbardziej poszukiwanych dzielnic mieszkalnych w Lizbonie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF23821

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.