Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

 • Powierzchnia 206
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

2 950 000 EUR

14 321 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

Apartment Lisboa Avenida da liberdade

Wyrafinowane zacisze w centrum miasta

Projekt Rodrigo da Fonseca Prime Residences jest strategicznie zlokalizowany w samym sercu Lizbony, ciesząc się uprzywilejowaną pozycją obok prestiżowej Avenida da Liberdade. Ta ekskluzywna lokalizacja zapewnia bezpośrednią bliskość niektórych z najbardziej wyrafinowanych, wyrafinowanych i luksusowych obszarów miasta, takich jak tętniący życiem Príncipe Real i historyczne Chiado.

Tchnąc nowe życie w całkowicie odnowiony budynek, prywatne kondominium składa się z 8 apartamentów premium z 3 i 4 sypialniami, o powierzchni od 140 do 290 mkw. Jednostki korzystają z niezwykłego naturalnego światła, balkonów i parkingów.

Współczesne linie Rodrigo da Fonseca Prime Residences szanują przeszłość poprzez odrestaurowanie fasad, wykończeń i detali z przeszłości, nadając im niezrównany urok. Wszystkie obszary zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić mieszkańcom maksymalny komfort, wraz z najwyższej jakości wykończeniami i wyposażeniem.

Z kolei kondominium oferuje zachęcający ogród i basen, które zapewniają niezapomniane chwile w nowym miejskim zaciszu.

Nr oferty: PF22088

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.