Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

 • Powierzchnia 109
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

850 000 EUR

7 824 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Avenida da liberdade

Apartment Lisboa Avenida da liberdade

W urzekającym połączeniu pulsującego życia centrum miasta z urokiem tradycyjnej, cichej i zielonej okolicy znajduje się Telhal 72. Avenida da Liberdade, otwarta w XIX wieku na wzór paryskich bulwarów, jest jedną z najbardziej luksusowych alei w Europie, miejscem spotkań najważniejszych międzynarodowych marek odzieżowych, romantycznych hoteli butikowych, renomowanych restauracji i jednych z najbardziej emblematycznych teatrów w mieście. Pełna życia, główna arteria miasta współistnieje i kontrastuje z cieńszą tkanką miejską, o silnym charakterze mieszkalnym i oferującą większy spokój. Telhal 72 to 16 apartamentów rozmieszczonych na sześciu piętrach. Propozycja architektoniczna jest nowoczesna, z myślą o przestronnych i jasnych przestrzeniach, a wysokiej jakości wykończenia zostały starannie dobrane. Fasada budynku została również starannie odnowiona, z zachowaniem tradycyjnego stylu lizbońskiego. Wszystkie apartamenty, o typologii od T0 do T3+1 Duplex i powierzchni brutto od 47 do 309 m2, posiadają balkony lub inne powierzchnie zewnętrzne. Na szczególną uwagę zasługują obszerne tarasy na parterze i w części penthouse’ów. Z górnych pięter roztacza się niczym niezakłócony widok na miasto i Jardim do Torel. Integracja kuchni z częścią socjalną zachęca do spędzania wspólnych chwil i zapewnia bardziej elastyczne przestrzenie mieszkalne. Otwarta koncepcja sprzyja naturalnemu oświetleniu, które jest znakiem rozpoznawczym Lizbony.Podłogi z kamienia naturalnego i dębu łączą neutralny ton z komfortem najnowocześniejszej architektury. Łazienki wyposażone są w ogrzewanie podłogowe, które zapewni ciepłe zimy i sprawi, że Twój dom będzie bardziej energooszczędny. Wszystkie apartamenty są wyposażone w systemy bezpieczeństwa i są przygotowane do rozwiązań automatyki domowej.Piwnica oferuje pięć miejsc parkingowych, przechowywanie wszystkich frakcji, a także oferuje wspólny serwis dla motocykli elektrycznych. Właściciele kondominium będą mieli również dostęp do prywatnej, wyposażonej siłowni, co zapewni im większą wygodę i komfort.

Dodatkowe dane
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF27980

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.