Lisboa, Lisboa, Beato

 • Powierzchnia 157
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

875 000 EUR

5 588 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Beato

Apartment Lisboa Beato

Region Beato jest jednym z obszarów stolicy o największym potencjale kulturalnym i artystycznym, zakładając, że jest to modna lokalizacja, odnowiona i zaprojektowana na przyszłość. Projekt Beato Quarter wnosi nowe życie do kompleksu Convento do Beato, dzięki budowie 5 budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z myślą o różnych potrzebach i wymaganiach każdego mieszkańca.

Apartamenty są rozmieszczone pomiędzy typologiami T1 i T5 duplex, niektóre z nich posiadają teren zewnętrzny, a wszystkie parking. Z najwyższych wykończeń, wszystkie jednostkiWspólny ogród, z kolei, zaprasza do specjalnych chwil wypoczynku i relaksu.

A ponieważ troska o środowisko naturalne jest obecna również w dzielnicy Beato, oprócz standardowego parkingu, znajduje się tam również parking przeznaczony dla pojazdów elektrycznych.

Położona nad rzeką Tag, pomiędzy Parque das Nações a historycznym centrum Lizbony, dzielnica Beato oddaje hołd tradycji stylu przemysłowego tego obszaru, z eleganckimi i wyrafinowanymi fasadami z cegły. Restauracje, kluby, galerie sztuki, kawiarnie, przestrzenie cowork, sklepy meblowe, wśród innych usług i udogodnień, aby mieć wszystko w odległości zaledwie kilku minut.

Lizbona jest stolicą Portugalii i centrum wielowymiarowego regionu, który przemawia do różnych smaków i zmysłów. W mieście, które z czasem przyjęło wiele różnych kultur z odległych miejsc, nawet dziś można poczuć oddech wsi w każdej historycznej dzielnicy.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF29499

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.