Lisboa, Lisboa, Beato

 • Powierzchnia 134
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

745 000 EUR

5 560 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Beato

Apartment Lisboa Beato

Region Beato to jeden z obszarów stolicy o największym potencjale kulturalnym i artystycznym, który stał się modną lokalizacją, odnowioną i zaprojektowaną z myślą o przyszłości. Projekt Beato Quarter wnosi nowe życie do kompleksu Convento do Beato, wraz z budową 5 budynków mieszkalnych, zaprojektowanych z myślą o różnych potrzebach i wymaganiach każdego mieszkańca.

Apartamenty są podzielone na dwupoziomowe typologie od T1 do T5, niektóre z terenem zewnętrznym i wszystkie z parkingiem. Wspólny ogród z kolei zaprasza na wyjątkowe chwile wypoczynku i relaksu.

A ponieważ troska o środowisko jest również obecna w dzielnicy Beato, oprócz standardowego parkingu znajduje się również parking przeznaczony dla pojazdów elektrycznych.

Położona nad rzeką Tag, pomiędzy Parque das Nações i historycznym centrum Lizbony, dzielnica Beato oddaje hołd przemysłowej tradycji tego obszaru, z eleganckimi i wyrafinowanymi ceglanymi fasadami. Restauracje, kluby, galerie sztuki, kawiarnie, przestrzenie coworkingowe, sklepy meblowe, a także inne usługi i udogodnienia sprawiają, że wszystko jest w zasięgu kilku minut.

Lizbona jest stolicą Portugalii i centrum wieloaspektowego regionu, który przemawia do różnych gustów i zmysłów. W mieście, które z czasem przyjęło wiele różnych kultur z odległych miejsc, nawet dziś można poczuć oddech wioski w każdej historycznej dzielnicy.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Alarm

Nr oferty: PF27435

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.