Lisboa, Lisboa, Belém

 • Powierzchnia 330
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

1 790 000 EUR

5 433 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Belém

Apartment Lisboa Belém

Apartament położony w Belém/ Restelo, w portugalskiej parafii w gminie Lisbons, która należy do zachodniej części stolicy, o powierzchni 10,43 km2. Belém to obszar historyczny, w którym znajdują się zabytki związane z Odkryciami. Belém to obszar ambasad, kilku ogrodów, muzeów i parków, w którym panuje przyjemna atmosfera, z kawiarniami i publiczną promenadą. Jest to jedno z najbardziej turystycznych miejsc w Portugalii.Ten apartament z 4 sypialniami znajduje się w zamkniętym kondominium składającym się z kilku mieszkań. Jest to projekt podpisany przez architekta Carlosa Gonçalvesa, który stworzył kontrast między zabytkowym pałacem, który został odzyskany, a nowoczesnością. Każdy apartament ma dostęp na wyłączność. Cztery budynki obejmują ogród, wspólny basen i teren rekreacyjny.Ten apartament ma 329,5 m2 prywatnej powierzchni brutto i zawiera garaż z miejscem parkingowym dla czterech samochodów. Salon, kuchnia, apartamenty i sypialnia znajdują się na tym samym piętrze, a pralnia na niższym piętrze.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, aby być reprezentowaną w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF24892

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.