Lisboa, Lisboa, Belém

 • Powierzchnia 99
 • Pokoje 1
 • Apartament Na sprzedaż

750 000 EUR

7 601 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Belém

Apartment Lisboa Belém

W okolicy emblematycznej ze względu na otaczające ją zabytki, z których Museu dos Coches czy Palácio de Belém to tylko niektóre z najbliższych przykładów, Villa dos Coches ma na celu nie tylko być punktem odniesienia dla wysokiej jakości mieszkań, ale także nawiązać dialog między Lizboną i jej pamięcią historyczną a nowoczesnością – most, którego filary opierają się na przeszłości i przyszłości miasta.Pomiędzy rzeką a miastem rozłożonym na siedmiu wzgórzach, Villa dos Coches znajduje się w pobliżu wszystkiego, co Lizbona ma do zaoferowania. Poza tym, że jest dobrze obsługiwany przez transport publiczny, znajduje się w odległości spaceru od niektórych z najbardziej interesujących i emblematycznych miejsc w mieście, takich jak Palácio de Belém, CCB, MAAT lub klasztor Jerónimos.W Villa dos Coches masz do dyspozycji zestaw apartamentów, których różnorodność typologii i powierzchni jest gwarancją, że idealny dom dla Ciebie i Twojej rodziny. Od jednoosobowego studia o powierzchni 45 m2 do T3 o powierzchni 155 m2, w którym dzieci mogą się nawet bawić w chowanego, Villa dos Coches oferuje szereg zróżnicowanych rozwiązań, które spełnią Twoje wyobrażenie o przestrzeni i Twoim stylu życia. Wykończenia w Villa dos Coches są najwyższej jakości, wybrane ze względu na ich wartość architektoniczną i silną obecność w tradycyjnej architekturze portugalskiej. Twój wybór nadaje budynkowi silną tożsamość, zapewniając jego trwałość i integralność w czasie.Usytuowana w miejscu, które charakteryzuje się urokiem tradycji i śmiałością nowoczesności, Villa dos Coches jest bezpieczną i spokojną przystanią, gdzie zgiełk miasta i szaleństwo współczesnego życia są na wyciągnięcie ręki. Balkon nad Tagiem z widokiem na przyszłość.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF27942

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.