Hiszpania, Benidorm, Benidorm

 • Powierzchnia 68
 • Piętro 7 / 24
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

308 000 EUR

4 529 EUR / m²

Hiszpania, Benidorm, Benidorm

Apartament z widokiem na morze i pola golfowe

Tower to budynek mieszkalny składający się ze 108 apartamentów, który w bardzo prosty sposób łączy ze sobą trzy najważniejsze zalety mieszkania tam: morze, golf i natura. Mieszkanie w tym wyjątkowym miejscu oferuje widoki na pole golfowe i morze, oraz panoramę Benidormu w tle.

Budynek składa się z jednej wieży z mieszkaniami w różnych opcjach wyboru , można wybierać między 1, 2, 3 i 4
sypialniami z łazienkami, parkingiem, przechowalnią i dużymi tarasami z widokiem na morze morze.
Do wyposażenia jednostek należą wyposażone kuchnie, wbudowane szafy, prysznic z deszczownicą, urządzeniami sanitarnymi Villeroy & Boch, klimatyzację Airzone, elektryczne żaluzje i rolety, oraz elektryczne ogrzewanie podłogowe w łazienkach.
Części wspólne to prawdziwy raj dla osób, które chcą czuć się jak na wakacjach przez cały rok. Dostępne są baseny dla dorosłych i dzieci, 2 jacuzzi, siłownia z panoramicznym widokiem, plac zabaw dla dzieci i duży teren sportowy z parkingiem dla rowerów, a także punkt widokowy, z którego rozciąga się zapierający dech widok na panoramę Benidormu i morze.

Benidorm, wakacyjny raj na wybrzeżu Costa Blanca,
uznawany za jedno z najbardziej tętniących życiem miast na hiszpańskim wybrzeżu z szeroką i zróżnicowaną ofertą rekreacyjną dostosowaną do każdego rodzaju odwiedzających.
Duże piaszczyste plaże, góry w tle, gastronomia i wyjątkowy śródziemnomorski klimat, sprawiają, że jest to najlepsze miejsce do życia lub spędzania wakacji.
Tylko 30 minut od stolicy Alicante, gdzie znajduje się międzynarodowe lotnisko Alicante-Elche i stacja szybkiej kolei. Jeśli jesteś również miłośnikiem golfa, w pobliżu znajdują się 4 wspaniałe pola golfowe, a także szeroki wybór parków rozrywki i parków wodnych dla całej rodziny.

Dodatkowe dane
 • Winda
Inwestycja: Tower

Tower

Tower to budynek mieszkalny składający się ze 108 apartamentów, który w bardzo prosty sposób łączy ze sobą trzy najważniejsze zalety mieszkania tam: morze, golf i natura. Mieszkanie w tym wyjątkowym miejscu oferuje widoki na pole golfowe i morze, oraz panoramę Benidormu w tle. Budynek składa się z jednej wieży z…

Nr oferty: 237279

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Klaudia Bartosiewicz

International Cooperation Department

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.