śląskie, Wisła, Bukowa

 • Powierzchnia 49
 • Piętro 8 / 9
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2020
 • Apartament Na sprzedaż

1 150 000 PLN

23 653 PLN / m²

śląskie, Wisła, Bukowa

Lokal z umową najmu w hotelu Crystal Mountain

LOKAL INWESTYCYJNY W MIEJSCOWOŚCI WISŁA

Condo | Wisła | Crystal Mountain ***** | Luksusowy hotel | Aquapark i basen zewnętrzny

*****

INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI:

Crystal Mountain to pięciogwiazdkowy hotel w górach, który stanowi oryginalne połączenie nowoczesnego designu z wpisaniem architektonicznej bryły w górski krajobraz. Zbudowany na zboczu Góry Bukowej obiekt buduje dialog z modernistycznym dziedzictwem Beskidów. Crystal Mountain to luksusowy hotel z aquaparkiem i basenem zewnętrznym, co pozwala na korzystanie z nich bez względu na panujące warunki pogodowe. Goście, zarówno latem jak i zimą, mogą cieszyć się wieloma atrakcjami i spędzić tu niezapomniane wakacje z rodziną, romantyczny weekend lub udane spotkanie biznesowe. Zarezerwuj pobyt już dziś i spędź wymarzony urlop w hotelu w górach, który zapewni Ci niezapomniane wrażenia.

INFORMACJE DODATKOWE:

* Lokal w hotelu Crystal Mountain z umową najmu.

* Podana jest ceną netto do której należy doliczyć VAT 23 % – który jest do zwrotu dla płatników podatku VAT.
* W ofercie posiadamy łącznie 2 lokale w tej inwestycji.

Zapraszam do kontaktu!

Dodatkowe dane
 • Balkon: 4
 • Parking podziemny: 1
 • Winda: Tak

Nr oferty: 319345

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Małgorzata Drygiel

Senior Real Estate Advisor

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.