Lisboa, Lisboa, Cais do sodré

 • Powierzchnia 100
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2018
 • Apartament Na sprzedaż

650 000 EUR

6 500 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Cais do sodré

Apartment Lisboa Cais do sodré

Apartament z 2 sypialniami, położony w odnowionej dzielnicy nad rzeką, w osiedlu Cais da Rosa, w Lizbonie.Projekt ten jest wynikiem przebudowy budynku Pombaline, zachowując jego oryginalną wolumetrię.Osiedle Cais da Rosa zostało ukończone w 2018 roku i korzysta z wyjątkowej centralnej lokalizacji, będąc blisko kilku obszarów kulturalnych i rekreacyjnych, takich jak wspaniałe tereny zielone do wędrówek wzdłuż rzeki, a także wiele restauracji, które prezentują ogromną różnorodność gastronomiczną.Mieszkanie składa się z dwóch frontów i znajduje się w budynku z windą, składającym się z 5 pięter, z dwoma mieszkaniami na piętrze.Mieszkanie składa się z:- Kuchnia, otwarta na salon: 26 m2;- Łazienka: 2 m2;- Sypialnia 1: 16 m2;- Sypialnia 2: 16 m2;- Prywatna łazienka, która obsługuje dwie sypialnie: 5 m2. Mieszkanie zapewnia dużo światła i jest bardzo dobrze rozmieszczone.- Parking w garażu podziemnym znajduje się 2 minuty od hotelu.Odkryj tę doskonałą okazję, zarówno do mieszkania lub do inwestycji.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF27288

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.