Lisboa, Lisboa, Cais do sodré

 • Powierzchnia 165
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

1 600 000 EUR

9 697 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Cais do sodré

Apartment Lisboa Cais do sodré

Nowoczesna architektura, luksusowy design i balkony z widokiem na rzekę – witamy w kolejnym domu.

River Quarter znajduje się w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Lizbonie, na nabrzeżu rzeki Tag. Mieszkanie przy Avenida 24 de Julho to epicentrum naprawdę wyjątkowego miejskiego doświadczenia. Tętniący życiem obszar pełen tradycji i kultury, co znajduje odzwierciedlenie w eklektycznej architekturze widocznej na każdym rogu.

Projekt składa się z 13 apartamentów rozmieszczonych na 8 piętrach, całkowicie nowej konstrukcji w jednym z najbardziej centralnych obszarów Lizbony. Dostępne są apartamenty T2, T3 i wyjątkowy dwupoziomowy penthouse T5 z widokiem na rzekę i prywatnym basenem.

Dzięki fasadzie, która wyróżnia się na tle otaczającego krajobrazu, River Quarter zapowiada się jako wizualny punkt orientacyjny na północnym brzegu Tagu. Wszystkie apartamenty posiadają sypialnie, w pełni wyposażoną kuchnię z najnowocześniejszymi urządzeniami, pralnię lub halę serwisową wyposażoną w pralkę i suszarkę, salon i jadalnię oraz unikalne balkony z widokiem na rzekę, co stanowi niezrównaną okazję, aby codziennie cieszyć się spokojem Tagu na wyciągnięcie ręki.

Luksusowe wykończenia dodają nowoczesności, elegancji i komfortu apartamentom o przestronnych powierzchniach, pełnych naturalnego światła i harmonii.
Doskonale komponują się z otaczającym krajobrazem. Wszystkie jednostki korzystają z parkingu.

Dzięki dostępowi do wszelkiego rodzaju usług i udogodnień, mieszkając w River Quarter można doświadczyć tego, co najlepsze w Lizbonie.

Nr oferty: PF31766

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.