Andalusia, Málaga, Calahonda

 • Powierzchnia 90
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

265 125 EUR

2 946 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Calahonda

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Calahonda

Fantastyczny apartament z panoramicznym widokiem, na pierwszym piętrze, z 2 sypialniami, 2 łazienkami z widokiem na morze z wejścia na piętrze.
Każda sypialnia ma własną łazienkę en suite, wyposażone szafy i jeden z bezpośrednim dostępem do tarasu. Przeszklony taras (LUMON).
Widok na ocean można podziwiać również z otwartej i dobrze wyposażonej kuchni. Pralnia.
W salonie znajduje się kominek.
30 minut od lotniska, 20 minut od Marbelli.
Kilka minut od centrów handlowych El ZOCO i Los Cipreses.
Osiedle mieszkaniowe, dobrze utrzymane z 2 basenami, ogrodami i parkingiem z zamkniętym terenem.
Idealne na inwestycję lub jako drugie miejsce zamieszkania.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: R4057168

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.