Lisboa, Lisboa, Alcântara

 • Powierzchnia 103
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

759 000 EUR

7 369 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Alcântara

Apartment Lisboa Alcântara

Ten apartament z 2 sypialniami i panoramicznym widokiem znajduje się w osiedlu Alcântara Vista, pomiędzy błękitem rzeki Tag a zielenią osiedli Monsanto i Tapada das Necessidades. Ten elegancki i uroczy apartament składa się z: pokoju dziennego, aneksu kuchennego i dwóch sypialni. Posiada również balkon i taras, schowek i miejsce parkingowe. Alcântara Vista powstanie w jednej z najbardziej znanych dzielnic Lizbony, Alcântara, i łączy w sobie komfort i funkcjonalność, które znajdują odzwierciedlenie w wysokiej jakości i nowoczesnych wykończeniach. Mieszkaj pomiędzy naturą a miastem, dbając o swoje dobre samopoczucie i spokojniejszy tryb życia. Zakończenie prac przewiduje się na 2023 rok.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości działająca na rynku od ponad dwóch dekad. Jej działalność koncentruje się na najwyższej jakości domach i inwestycjach, nie tylko na rynku sprzedaży, ale także wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm zajmujących się aukcjami, instytucjami sztuki i nieruchomościami na świecie, do reprezentowania jej w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26690

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.