Lisboa, Campo de Ourique, Campo de ourique

 • Powierzchnia 69
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

420 000 EUR

6 087 EUR / m²

Lisboa, Campo de Ourique, Campo de ourique

Apartment Lisboa Campo de ourique

Apartament z 2 sypialniami o powierzchni 79 m2, zupełnie nowy, z tarasem o powierzchni 11 m2, w Colline condo, położony w jednej z najlepszych dzielnic do życia w Lizbonie, Campo de Ourique, dzielnicy otoczonej ogrodami, kawiarniami, sklepami i targowiskami, wszystko w odległości spaceru od ładnych ulic, radośnie ozdobionych drzewami liściastymi.Dyskretny na zewnątrz i niepoważny wewnątrz, ten nowy apartament jest zaproszeniem do życia i do unikalnego sposobu życia w mieście. Ciche i duże balkony w sypialniach oraz wyrafinowane i inspirujące przestrzenie zewnętrzne to tylko niektóre z cech, które Colline ma do zaoferowania.

Dodatkowe dane
 • Centrum handlowe w pobliżu
 • Apteka w pobliżu
 • Szkoła podstawowa w pobliżu
 • Winda

Nr oferty: 59362

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.