Lisboa, Lisboa, Campo grande

 • Powierzchnia 140
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2021
 • Apartament Na sprzedaż

895 000 EUR

6 392 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Campo grande

Apartment Lisboa Campo grande

Campo Grande to stara portugalska parafia w gminie Lizbona. Znajduje się tu miasto uniwersyteckie Lizbona, największy kampus szkolnictwa wyższego w kraju oraz Uniwersytet Lizboński.
Skrzyżowanie rehabilitacji struktur architektonicznych i nowego budownictwa znajduje się na oryginalnym Dwustu Campo Grande, rewitalizującym podejściu do serca Lizbony – ogrodu Campo Grande. Kompleks 55 apartamentów z typologią od jednej sypialni do czterech sypialni, dwóch sypialni duplex i czterech sypialni duplex, o powierzchni od 55 mkw. do 285 mkw. jest wyposażony w wyrafinowane i bogate materiały, zapewniające komfort, osiągając efekt końcowy. Otoczony najpiękniejszymi, współczesnymi i znaczącymi centrami kulturalnymi i terenami rekreacyjnymi oraz rozległymi terenami zielonymi z ogrodem, historycznym punktem orientacyjnym.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Winda

Nr oferty: PF16052

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.