Lisboa, Lisboa, Campo grande

 • Powierzchnia 183
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

935 000 EUR

5 110 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Campo grande

Apartment Lisboa Campo grande

Penthouse 4 bedroom duplex apartment, blisko Quinta dos Barros i University Stadium.It is composed by:-entry hall: 16 m2,-Salon: 35 mkw, wyposażona kuchnia: 11 m2,-spiżarnia,-łazienka: 2,36 m2,-suita: 15 m2,Duplex:-Hall: 16 m2,-łazienka: 4 mkw, 2 sypialnie (12 mkw + 15 mkw),-1 apartament: 12 sqm.Apartament obejmuje 2 przestronne tarasy o powierzchni 40 m2 każdy, z idealną ekspozycją na słońce wschód / zachód, jest wyposażony w klimatyzację i centralne ogrzewanie, wstawiony w budynku z windą i 2 miejscami parkingowymi, w pobliżu szerokiej gamy usług, w pobliżu szpitala Santa Maria´s i University City.Porta da Frente Christies to agencja nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Skupia się na domach i inwestycjach najwyższej jakości, nie tylko na rynku sprzedaży, ale również na rynku wynajmu. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies International Real Estate do reprezentowania Portugalii w obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF28680

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.