Lisboa, Lisboa, Campolide

 • Powierzchnia 110
 • Pokoje 1
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

820 000 EUR

7 455 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Campolide

Apartment Lisboa Campolide

NOWY apartament z 1 sypialnią o powierzchni 110 m2, w końcowej fazie budowy i oddaniu do użytku zaplanowanym na lipiec-wrzesień 2023 r., zintegrowany z innowacyjnym INFINITY.
Ten jasny apartament z widokiem na miasto jest podzielony w następujący sposób:
– Salon i zadaszony balkon: 54 mkw + 30 mkw
– W pełni wyposażona kuchnia: 9 mkw
– Apartament: 17 mkw
– Łazienka w apartamencie: 6 m kw.
– 1 miejsce parkingowe z ładowaniem elektrycznym
– 1 schowek

Infinity to bezprecedensowy projekt w Lizbonie, w uprzywilejowanej lokalizacji z dostępem do centrum Lizbony i jej wylotów.
Miejsce, w którym styl życia jest traktowany jako forma sztuki, doskonale zaprojektowane do wspaniałego życia, samotnego, rodzinnego lub czysto inwestycyjnego.

Kondominium zapewnia:
– Panoramiczny kryty i odkryty basen
– Klub zdrowia i siłownię
– SPA
– Boisko do padla
– Concierge

To tylko kilka minut spacerem od
Fundacji Calouste Gulbenkian
El Corte Inglés
Park naturalny Monsanto
Sieć transportu publicznego
Bliskość prestiżowych szkół publicznych i prywatnych
Centra handlowe i tradycyjny lokalny biznes
Szpitale
Parki i ogrody – teren jest płaski

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF30897

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.