Lisboa, Lisboa, Campolide

 • Powierzchnia 149
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

850 000 EUR

5 705 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Campolide

Infinity Tower

Wprowadzenie:

Abyś miał ogólne pojęcie o INFINITY, prawdopodobnie będzie to najwyższy budynek w Lizbonie, z 25 piętrami i 195 mieszkaniami (od kawalerek po apartamenty z 6 sypialniami). Ceny mieszkań wahają się od 420 000 – 1 250 000 EUR, a ich powierzchnia waha się od 65 m2 do 155 m2.
Dzięki uprzywilejowanej lokalizacji ze względu na bliskość Parku Narodowego Monsanto, dostęp do osi północ-południe, która łączy Cię w kilka minut z resztą miasta i autostradami oraz łatwy dostęp do kilku środków transportu publicznego.
Będzie to kultowa wieża w Lizbonie, charakteryzująca się przede wszystkim artystyczną i nowoczesną architekturą, której balkony i okna „od podłogi do sufitu” nadadzą każdemu mieszkaniu niekwestionowanego światła.

Wśród usług/udogodnień dostępnych dla właścicieli wyróżniają się: siłownia, klub fitness, kryty basen i odkryty basen na dachu, kort do padla, klub dla dzieci, kilka sal konferencyjnych i wielofunkcyjnych, całodobowa recepcja i usługi concierge . Do każdego mieszkania przynależy miejsce parkingowe oraz komórka lokatorska.
Jakość wykończeń i materiałów to dla Vanguard jeden z priorytetów.

Budynek Infinity składa się z estetycznych trzech „bloków”: Nature, która wychodzi na obszar Monsanto i Sete Rios; rzeka, która skierowana jest w stronę akweduktu i rzeki Tejo; i City, które wychodzi na centrum Lizbony.

Budowa Infinity ruszyła w styczniu 2020 roku, a prognoza ma być gotowa w pierwszym kwartale 2023 roku.

Nr oferty: INFINITY

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.