Andalusia, Málaga, Carib playa

 • Powierzchnia 100
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

245 000 EUR

2 450 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Carib playa

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Carib Playa

Piękny apartament w Carib Playa, Marbella, który jest tylko 5 minut spacerem od plaży i chiringuitos. Można również skorzystać z promenady do portu Cabopino, który szczyci się wieloma dobrymi restauracjami i barami, w tym słynnym Da Brunos. Nieruchomość składa się z 2 sypialni i 2 łazienek i jest skierowana na południowy wschód, co zapewnia, że masz słońce przez cały dzień, nieruchomość została całkowicie odnowiona w stylu skandynawskim i dlatego pochodzi z zupełnie nowej kuchni i łazienki. Posiada również drewniane podłogi w całym budynku, co jest miłą cechą. W pobliżu znajduje się również duży basen i parking komunalny. Jest to świetna okazja, aby cieszyć się stylem życia w Marbelli, w lokalizacji przy plaży, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4057072

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.