Málaga, Fuengirola, Cerros del aguila

 • Powierzchnia 88
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

275 000 EUR

3 125 EUR / m²

Málaga, Fuengirola, Cerros del aguila

2 bedrooms Ground Floor Apartment for sale in Cerros del Aguila

Ta imponująca nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze zbudowanej urbanizacji. Jego przestronność jest widoczne na wejście i jest zauważalne w całym mieszkaniu. Podłogi są marmurowe i jest klimatyzacja w całym. Kuchnia jest po lewej stronie z wygodnym pomieszczeniem gospodarczym. Salon jest w centrum z dużymi drzwiami tarasowymi, pozwalającymi na dużo światła. Ogród i atrakcyjny taras narożny są świetnej wielkości. Wielki cieszyć! Sypialnia dla gości i łazienka znajduje się za zamkniętymi drzwiami po lewej stronie, a główna sypialnia, z jej łazienką, znajduje się po prawej stronie, dając właścicielowi i gościom dużo prywatności. Fantastyczny pomysł również jako możliwość wynajmu, ponieważ istnieje LPO. Jego rozmiar może dobrze odwołać się do osób mieszkających tu przez cały rok zbyt. Istnieje prywatne miejsce parkingowe. Myramar centrum handlowe jest rzut kamieniem od hotelu, jak są wielkie linki do A-7. Spokojna lokalizacja idealna, aby cieszyć się. Pole golfowe Cerrado de Alguilar posiada wszystkie udogodnienia, w tym salę gimnastyczną, najwyższej jakości restaurację, z rozrywki i wspaniałe widoki i paddle tennis, również na wyciągnięcie ręki. Opłaty wspólnotowe obejmują utrzymanie ogrodu.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4135867

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.