Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 99
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

365 000 EUR

3 687 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

2 bedrooms Apartment for sale in Estepona

Ten fantastyczny apartament znajduje się w pobliżu nowo wybudowanej szkoły Atalaya i jest blisko supermarketów, pól golfowych oraz miasta Benahavis i San Pedro de Alcantara.
Nieruchomość posiada przestronny salon z wyjściem na taras z pięknym widokiem na morze i ogrody. Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona kuchnia z oddzielnym pomieszczeniem gospodarczym. Sypialnie są bardzo przestronne, z wbudowanymi szafami i dwiema kompletnymi łazienkami, z których jedna jest łazienką.
Do apartamentu przynależą dwa prywatne garaże i jedno pomieszczenie gospodarcze. Ogrody są pięknie zagospodarowane dojrzałą roślinnością. Istnieją cztery wspólne baseny, jeden podgrzewany, siłownia i strefa spa. Bezpieczne środowisko z całodobową ochroną i telefonem wejściowym. Gorąco polecamy wczesne oglądanie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: R4706953

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.