Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 133
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

2 100 000 EUR

15 790 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

3 bedrooms Apartment for sale in Estepona

Wspaniała luksusowa inwestycja, zaprojektowana przez słynnego architekta Rafaela de la Hoza, położona przy plaży, kilka minut od Sotogrande.
Inwestycja ta jest rajem o uprzywilejowanej lokalizacji, z bezpośrednim dostępem do plaży, co maksymalnie ułatwia podróżowanie, zarówno w celu dotarcia do kompleksu mieszkalnego, jak i odkrywania i poznawania jego wspaniałej okolicy.
Kompleks został starannie zaprojektowany, aby zaoferować, we wszystkich jego szczegółach, najbardziej wykwintne wrażenia z życia, w tym kompleks z całodobową ochroną, strefą spa i siłownią, 3 basenami „Infinity” połączonymi ze sobą i kortem do padla.
Kompleks składa się z 5 bloków i 2 luksusowych willi, choć komercjalizacja rozpocznie się od pierwszej fazy z blokami 1 i 2, łącznie 29 jednostek z 2, 3 i 4 sypialniami.
Typologie: Domy z 2 do 4 sypialniami. Niskie 2 i 3 sypialnie z ogrodem i 2 penthousy z 3 sypialniami z solarium.
Jego konstrukcja jest zgodna z kryteriami wydajności i została zastosowana w każdej obudowie zgodnie z najnowszymi trendami w projektowaniu wnętrz i komforcie. Cieszą się szerokimi przestrzeniami, bardzo jasnymi, otwartymi na krajobraz, pozwalającymi cieszyć się widokiem na morze z absolutną prywatnością.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R3393289

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.