Málaga, Estepona, Estepona

 • Powierzchnia 300
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

3 850 000 EUR

12 834 EUR / m²

Málaga, Estepona, Estepona

4 bedrooms Apartment for sale in Estepona

New Golden Mile, Estepona – EMARE
Apartament na pierwszej linii plaży z 4 sypialniami na pierwszym piętrze w luksusowej inwestycji przy plaży, EMARE. Południowa strona, spektakularne widoki na morze przez cały czas.
Przestronne wejście, ogromny salon i jadalnia, z otwartym planem w pełni wyposażona kuchnia (Porcelanosa) z Miele urządzeń.
Główna sypialnia en-suite i dwie kolejne en-suite sypialnie dla gości. W półpiwnicy znajduje się kolejna możliwa sypialnia en-suite, lub alternatywnie może być używany jako siłownia, kino, pokój rozrywki.
Bezpośredni dostęp z salonu i głównej sypialni do przestronnego tarasu z widokiem na ogrody, basen i morze.
Trzy miejsca garażowe.
System automatyki domowej, dostęp do apartamentu prywatną windą, A/C z chłodzeniem i ogrzewaniem, ogrzewanie podłogowe, system dźwięku przestrzennego.
Meble w zestawie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R3984952

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.