Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 203
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2023
 • Apartament Na sprzedaż

1 555 000 EUR

7 661 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Między rzeką a wzgórzami, w tym mieście, które rozciąga się do morza, znajdź wyjątkowe schronienie, które pozwala w pełni zanurzyć się w miejskim życiu, zawsze zachowując przestrzeń do oddychania.

1 do 4 sypialni duplex Powierzchnie od 53 do 203 m2 Jakość wykończenia Balkony i tarasy Widok na miasto Ogrody Siłownia Plac zabaw Parking

Wspólne ogrody są jednym z mocnych punktów tego kondominium. Przestronne i zachęcające, sprzyjają obcowaniu z miejską przyrodą.

Aby dopełnić to holistyczne podejście do dobrego samopoczucia i jako inspiracja do zdrowego, harmonijnego i zrównoważonego stylu życia, Villa Infante zawiera w pełni wyposażoną siłownię i ogród zewnętrzny, aby mieszkańcy mogli korzystać ze wszystkich zalet tego kondominium. prywatne.

W jednej z najbardziej eklektycznych i kosmopolitycznych dzielnic stolicy Estreli intensywność i bogactwo kulturowe i gastronomiczne łączą miejskość, współczesność i wypoczynek i pozwalają cieszyć się każdą chwilą dnia w pełni.

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Winda

Nr oferty: PF27101

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.