Lisboa, Lisboa, Estrela

 • Powierzchnia 116
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2025
 • Apartament Na sprzedaż

780 000 EUR

6 733 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Estrela

Apartment Lisboa Estrela

Położony w Lizbonie, w historycznym centrum miasta, Infante Residences oferuje 45 apartamentów w ramach projektu renowacji opartego na wektorach jakości, komfortu i wyróżnienia. Jest to charakterystyczny budynek z panoramicznymi widokami i przestrzeniami rekreacyjnymi, położony w jednej z najbardziej ekskluzywnych dzielnic miasta, Estrela.

Kondominium Infante Residences ma wyłączny dostęp do eleganckiego dachu z basenem i częścią rekreacyjną, idealną do podziwiania panoramicznych widoków na stolicę i rzekę Tag.

Wnętrza apartamentów T1, T2, T2+1 i T3 mają wysokiej jakości wykończenia, pokrycia i materiały, które łączą się z charakterystycznym harmonijnym i funkcjonalnym projektem przestrzeni.

Wszystkie apartamenty posiadają klimatyzację, w pełni wyposażone kuchnie, drewniane podłogi i okna z podwójnymi szybami.

Te autentyczne schronienia od codziennego życia miasta znajdują się zaledwie kilka minut spacerem od nabrzeża rzeki i kilku terenów zielonych, idealnych na długie spacery lub przejażdżki rowerowe. Otoczone kilkoma punktami transportu publicznego, usługami, restauracjami i handlem, apartamenty Infante Residences mogą również liczyć na otwarcie nowej stacji metra w 2025 roku, co wzmocni ich połączenie z całym miastem.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: PF32166

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

CEO / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.