Sprzedane

Ochota, Stara Ochota, Filtrowa

 • Powierzchnia 45
 • Sypialnie 1
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 1926
 • Apartament Na sprzedaż

749 000 PLN

16 756 PLN / m²

Ochota, Stara Ochota, Filtrowa

Pl Narutowicza - po renowacji

Kamienica / Wysokie okna / Inwestycyjnie i do mieszkania

***

BUDYNEK
Zabytkowa, odrestaurowana kamienica Poczty Polskiej, w której Płk Chruściel podpisał rozkaz rozpoczęcia Powstania Warszawskiego. Imponująca brama i wejście. Wysoki parter od strony dziedzińca, kamery, Zielony ogródek w patio.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ i STANDARD

Wysokość ok. 3,4 metra, oddzielna kuchnia z wysokim oknem.
Stara dobrze zachowana cegła.
Widok na zadbane zielone podwórko – cicho. 
Sypialnia z dobudowaną drewnianą antresolą.
Łazienka z prysznicem i wc, pralką. Można dodać wannę lub oddzielić wc od łazienki.
Hol a w nim pawlacz i podwójna głęboka szafa.

INFORMACJE DODATOWE
Własność i udział w gruncie. Księga czysta.
Aktualny operat szacunkowy z obmiarem rzeczoznawcy majątkowego. Wartość znacząco wyższa, przeznaczone przez właścicielkę do sprawnej sprzedaży.
Niski czynsz 286 zł aktualnie z 2 osobami 390 zł zależy od zużycia mediów.

Klucze w biurze. Zapraszam na prezentację. 

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia: Tak
 • Antresola: 1
 • Domofon: Tak
 • Osiedle zamknięte: Tak
 • Kamery wideo: Tak
 • Winda: Tak
 • Stan: dobry
Lokalizacja

Ochota

Jest to jedna z mniejszych dzielnic, otoczona przez Śródmieście, Wolę, Włochy i Mokotów. Jej nazwa pochodzi od zabytkowej karczmy „Ochota” wzniesionej po 1831 r. u zbiegu ulic Grójeckiej i Kaliskiej. Ochota była dzielnicą, która od początku bardzo szybko się rozwijała. W 1886 r. powstała stacja filtrów, w okresie międzywojnia powstały słynne Staszica i Lubeckiego, które do dziś cieszą się dużym zainteresowaniem mieszkańców, ze względu za zachowaną architekturę.

Nr oferty: 237094

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Iza Miks-Kożuchowska

Ekspert Rynku Nieruchomości
Dyrektor ds. szkoleń

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 29-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.