Málaga, Fuengirola, Fuengirola

 • Powierzchnia 70
 • Pokoje 2
 • Apartament Na sprzedaż

185 000 EUR

2 643 EUR / m²

Málaga, Fuengirola, Fuengirola

2 bedrooms Apartment for sale in Fuengirola

Atrakcyjne mieszkanie z fantastyczną lokalizacją będącą w obrębie miasta z szerokim widokiem na nie i na góry, bardzo dobrze zachowane,
można wejść do życia bezpośrednio, blisko wszystkich usług, gdzie można iść do nich, z bardzo dobrą orientacją, aby mieć popołudniowe słońce.
Budynek posiada bardzo ładny mały basen. Jest to również bardzo interesujące ze względu na łatwość, z jaką można go wynająć.
Obdarzone dobrą komunikacją, Las Lagunas jest dzielnicą w ciągłym rozwoju dzięki dynamizmowi jej mieszkańców, w której koncentruje się ponad połowa ludności gminy. Charakteryzuje się tym, że jest najbardziej nowoczesnym i komercyjnym obszarem Mijas, którego domy, niedawno powstałe, wyróżniają się elegancją i atrakcyjnością. W związku z nowym rozwojem miasta, dzielnica została wyposażona w nowoczesną infrastrukturę referencyjną, taką jak miejskie centrum sportowe, które umożliwia uprawianie wszystkich rodzajów sportów; teatr, z biblioteką i salą warsztatową; nowy ośrodek zdrowia czy Dom Kultury.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Garaż
 • Winda

Nr oferty: R4074223

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.