Wynajęte

Śródmieście, Śródmieście Północne, Grzybowska

 • Powierzchnia 63
 • Piętro 12 / 12
 • Sypialnie 2
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2019
 • Apartament Na wynajem

6 200 PLN

Śródmieście, Śródmieście Północne, Grzybowska

NOWY APARTAMENT PERFEKCYJNIE WYKOŃCZONY W STYLU LOFTOWYM Z WIDOKIEM NA WARSZAWĘ

*****

STANDARTD:

Świetlisty, elegancki apartament z dużym 28 mkw tarasem, położony jest na ostatnim piętrze budynku. Budynek został oddany w 2019 roku do użytku mieszkańców.

Apartament wykończony został z pełną dbałością o szczegóły przez architekta. Szafy w zabudowie robione na specjalne zamównienie.  Ponadto umeblowanie takich marek jak: TakeMeHome oraz Woodica.

Piękny parkiet to dąb olejowany szwajcarskiej firmy Bauwerk.

ROZKŁAD:

Apartament podzielony jest na dwie części:
dzienną: składającej się z kuchni, oraz salonu z wyjściem na taras, część prywatną to: dwie sypialnie,  łazienka oraz hol pełnen szaf w zabudowie.
Jedna sypialnia została całkowicie umeblowana.
Druga pozostaje do własnej aranżacji.
Całe mieszkanie utrzymane jest bardzo konsekwentnie w naturalnych tonach: dębowego brązu, szarości, miedzi a pojedyncze akcenty kolorystyczne nadają ciepła i podkreślają jego wyjątkowość.

LOKALIZACJA:

Browary Warszawskie utworzono w 1846 roku na bazie upaństwowionych browarów Haberbusch i Schiele.
Obecnie miejsce to z ponad 170-letnią historią przechodzi spektakularną rewitalizację, powracając na mapę stolicy jako
nowoczesny, otwarty dla wszsytkich miejscki kwartał.
Między ulicami Grzybowską, Wronią, Chłodną i Krochmalną miasto ożyje na nowo.
Z wielką dbałością zaprojektowano miejsce, gdzie harmonijnie współistnieją architektura historyczna i nowoczesna, przestrzenie prywatne i publiczne, zieleń i zabudowania. Gdzie wygodnie się mieszka, pracuje i miło spędza czas.

Teren Browarów to spokojna enklawa, nowe śródmieście Warszawy jest tuż obok. Nie trzeba zatem szukać daleko, żeby znaleźć muzea, galerie, kina i teatry. Wolny czas można spędzić w pobliskim parku. Restauracje, kawiarnie oraz targi ze zdrową żywnością znajdują się w bliskiej odległości.

O bezpieczeństwo mieszkańców dba całodobowa ochrona znajdująca się na terenie osiedla. Cały teren jest monitorowany, a na wewnętrznym dziedzińcu znajduje się wydzielone miejsce do przechowywania rowerów przez mieszkańców.

Dodatkowe dane
 • Jasna kuchnia
 • Balkon
 • Parking podziemny
Lokalizacja

Śródmieście Północne

Śródmieście Północne wyznaczają trzy Aleje: Jerozolimskie, Jana Pawła II i Solidarności oraz skarpa wiślana od wschodu. To najbardziej reprezentacyjna przestrzeń miasta, której osią jest najwyższa budowla w Warszawie, Pałac Kultury i Nauki. Tu znajduje się centrum turystyczne i biznesowe stolicy. Historia jednak nie była dla tej przestrzeni łaskawa, podczas II wojny światowej praktycznie wszystkie budynki, często jeszcze z czasu secesji, zostały zniszczone. Obecnie kontynuowane jest odbudowywanie zabytkowej części architektury, ale przede wszystkim z naciskiem na budowę nowoczesnych wieżowców, które stanowią wizytówkę Warszawy.

Nr oferty: 865204

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.