Real Estate Advisor

Anna Stubińska

Doświadczenie

Anna wcześniej związana byłą z branżą hotelarską. Zmiana nastąpiła w 2016 roku, kiedy wróciła do Polski i pracowała w branży IT przy obsłudze klientów skandynawskich. Od zawsze jednak, Ania interesowała się branżą nieruchomości. Obecnie zgłębia jej tajniki i zdobywa cenne doświadczenie. W Partners International zajmuje stanowisko Real Estate Advisora.

Kwalifikacje

Za szerokiego spektrum zainteresowań związanych z nieruchomościami, a także ukończonego państwowego kursu języka Norweskiego III stopnia, Ania zajmuje się obsługą klientów z północy Europy i jednocześnie wzmacnia dział najmu.

Zainteresowania

Ania ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze spec. Managera imprez sportowych. Dlatego bardzo lubi spędzać czas na powietrzu, spacerując lub jeżdżąc na rowerze.

„Polecam usługi agencji Partners International, jeżeli pragniesz szybko wynająć nieruchomości z zagwarantowaniem przygotowania wszelkich dokumentów formalnych. Pomimo trudnego okresu Covid-19, dzięki profesjonalności Pani Anny Stubinskiej moje mieszkanie w centrum Warszawy zostało wynajęte za satysfakcjonującą dla mnie kwotę.”
Katarzyna Marusarz IBC – International Business Consulting
Bardzo polecam agencję Partners International, w szczególności Panią Annę Stubińską. Pani Ania wykazała się pełnym profesjonalizmem, zrozumieniem potrzeb swojego klienta oraz szybkim i sprawnym działaniem.
Stanislawa Łukaszewska
ani Anna Stubińska była odpowiedzialna za poszukiwanie najemcy biura w Warszawie. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie i sprawnie. Polecam
Grzegorz Popkowicz
Współpracę z agencją Partners International wspominam bardzo dobrze. Pani Ania Stubińską jest osobą bardzo komunikatywną i przede wszystkim skuteczną w działaniu. Doceniam w szczególności jej profesjonalizm i rzetelność. Polecam
Janusz Dąbrowski
Współpraca z Panią Anną Stubińską przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Mocno doceniam cierpliwość i zaangażowanie Pani Ani, a także wsparcie przy negocjacjach.
Joanna z Warszawy

Oferty

Bądź na bieżąco

Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.