Senior Real Estate Advisor

Anna Stubińska

Doświadczenie

Anna wcześniej związana byłą z branżą hotelarską. Zmiana nastąpiła w 2016 roku, kiedy wróciła do Polski i pracowała w branży IT przy obsłudze klientów skandynawskich. Od zawsze jednak, Ania interesowała się branżą nieruchomości. Obecnie zgłębia jej tajniki i zdobywa cenne doświadczenie. W Partners International zajmuje stanowisko Real Estate Advisora.

Kwalifikacje

Za szerokiego spektrum zainteresowań związanych z nieruchomościami, a także ukończonego państwowego kursu języka Norweskiego III stopnia, Ania zajmuje się obsługą klientów z północy Europy i jednocześnie wzmacnia dział najmu.

Zainteresowania

Ania ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie, ze spec. Managera imprez sportowych. Dlatego bardzo lubi spędzać czas na powietrzu, spacerując lub jeżdżąc na rowerze.

„Polecam usługi agencji Partners International, jeżeli pragniesz szybko wynająć nieruchomości z zagwarantowaniem przygotowania wszelkich dokumentów formalnych. Pomimo trudnego okresu Covid-19, dzięki profesjonalności Pani Anny Stubinskiej moje mieszkanie w centrum Warszawy zostało wynajęte za satysfakcjonującą dla mnie kwotę.”
Katarzyna Marusarz IBC – International Business Consulting
Bardzo polecam agencję Partners International, w szczególności Panią Annę Stubińską. Pani Ania wykazała się pełnym profesjonalizmem, zrozumieniem potrzeb swojego klienta oraz szybkim i sprawnym działaniem.
Stanislawa Łukaszewska
ani Anna Stubińska była odpowiedzialna za poszukiwanie najemcy biura w Warszawie. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie i sprawnie. Polecam
Grzegorz Popkowicz
Współpracę z agencją Partners International wspominam bardzo dobrze. Pani Ania Stubińską jest osobą bardzo komunikatywną i przede wszystkim skuteczną w działaniu. Doceniam w szczególności jej profesjonalizm i rzetelność. Polecam
Janusz Dąbrowski
Współpraca z Panią Anną Stubińską przebiegła bardzo sprawnie i bezproblemowo. Mocno doceniam cierpliwość i zaangażowanie Pani Ani, a także wsparcie przy negocjacjach.
Joanna z Warszawy
Polecam agencję Partners International. To profesjonaliści na każdym etapie procesu kupna lub sprzedaży nieruchomości. Od prezentacji po dopięcie skomplikowanych kwestii prawno-notarialnych. Polecam współpracę z Panią Anną Stubińską 👌
Monika Andrycz
Miałam przyjemność współpracować z Panią Anna Stubińską z Partners International. Dzięki radom i pomocy Pani Ani udało się zawrzeć umowę satysfakcjonującą obie strony. Pani Ania wykazała się profesjonalizmem i cierpliwością. Pozdrawiam i polecam.
Anna Żochowska
Moje doświadczenia z tą agencją są absolutnie pozytywne. Po złych doświadczeniach z różnymi agentami z innych "prestiżowych" firm z branży nieruchomości, miałem szczęście spotkać się w końcu z Anną Stubinską z Partners International, jest zdecydowanie najlepsza!! Bardzo profesjonalna, szczera, słodka i mówi biegle po angielsku :) i bardzo ją polecam.
Rana Al Hariri
Nasza rodzina szukała mieszkań na wynajem długoterminowy w Warszawie, a znajomi doradzali nam w tej wysoce profesjonalnej agencji nieruchomości - Partners International. Jesteśmy naprawdę zadowoleni z wyniku! Specjalne podziękowania dla Pani Anny Stubińskiej, która dała nam najlepsze możliwe opcje i najwyższy profesjonalny wgląd w warszawskie nieruchomości, była bardzo miła i spełniła wszystkie nasze wymagania i życzenia. Bardzo zadowolony z oferty, najlepsze rekomendacje! Dziękuję Ci!
Anna NYKONOROVA
Potrzebowałem wynająć mieszkanie dla żony i dzieci na kilka miesięcy w centrum Warszawy. Miałem szczęście, że znalazłem tę agencję i poznałem Annę Stubinską, która była naszym osobistym managerem w poszukiwaniu odpowiedniej dla nas opcji. Była bardzo pomocna, miła, wysoce profesjonalna i sumienna i oszczędziła nam dużo czasu i wysiłku, aby znaleźć najlepsze mieszkanie w ciągu kilku dni. Wielkie dzięki i najlepsze referencje!
Rare Plants Garden
Mam bardzo pozytywne doświadczenia z tą firmą. W ciągu ostatnich 2 lat ich agent (dokładniej pani Anna Stubińska) był w stanie znaleźć najbardziej odpowiednich klientów do moich mieszkań, poprzez rzetelną i profesjonalną selekcję. Gorąco polecam je jako rereferencję na obecnym rynku nieruchomości.
pierluca roccheggiani

Oferty

Offmarket

Bądź na bieżąco

Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.