Andalusia, Málaga, Guadalmina alta

 • Powierzchnia 130
 • Pokoje 3
 • Apartament Na wynajem

1 200 EUR / tyg.

10 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Guadalmina alta

3 bedrooms Apartment for rent in Guadalmina Alta

Ten bardzo przestronny apartament z 3 sypialniami w Guadalmina jest teraz dostępny do wynajmu krótkoterminowego do 31 października. Znajduje się na 3 piętrze w Los Campos de Guadalmina, ten apartament ma wspaniałe otwarte widoki na ogrody i przez sąsiednie pole golfowe. Ten apartament w Guadalmina oferuje 3 duże sypialnie z łazienkami. Każda z sypialni korzysta z bezpośredniego dostępu do tarasów, które są wbudowane w ten narożny apartament. Z widokiem na południowy zachód i zachód, dom ma piękną orientację, jak również jest bardzo prywatny. Kuchnia ma duży rozmiar i jest w pełni wyposażona w klapę, która otwiera się na jadalnię i salon na otwartym planie. Dużo miejsca oznacza, że pełnowymiarowy 6-osobowy stół jadalny dobrze się mieści w pokoju, nie naruszając przy tym obszernej części wypoczynkowej. Do mieszkania przynależy bezpieczny i przydzielony parking podziemny, jak również duża komórka lokatorska.

Dodatkowe dane
 • Basen

Nr oferty: R4091320

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.