Lisboa, Lisboa, Gulbenkian

 • Powierzchnia 127
 • Pokoje 2
 • Rok budowy 2022
 • Apartament Na sprzedaż

750 000 EUR

5 913 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Gulbenkian

Apartment Lisboa Gulbenkian

Apartament z 2 sypialniami, o powierzchni 127 m2, z ogrodem o powierzchni 26 m2 i zamkniętym balkonem, który rozszerza się na salon. Dzięki doskonałej lokalizacji, w Avenidas Novas, znajduje się w głęboko odnowionym budynku, klasycznym Pombaline z 1 apartamentem na piętrze i windą. Prezentuje najwyższej jakości wykończenia, takie jak podłogi z europejskiego drewna dębowego (podłoga pływająca z desek), kuchnie i łazienki wyłożone naturalnym kamieniem marmurowym (biały Estremoz), ramy okienne z PCV z izolacją termiczną i akustyczną, kuchnie z lakierowanymi szafkami i w pełni wyposażone w sprzęt AGD Gaggenau, pralnię i pomieszczenia techniczne, wyposażone w pompy ciepła Daikin i panele słoneczne do ogrzewania wody i klimatyzacji (marka Systemair), z indywidualnym sterowaniem. Apartament ten jest rozmieszczony w następujący sposób: – korytarz – Apartament – Sypialnia – Łazienka do obsługi sypialni i łazienki społecznej – Pokój dzienny Kuchnia z drzwiami przesuwnymi, otwarte na salon taras, który jest dostępny przez pokój dzienny. Dzięki doskonałej lokalizacji, w Rua Pinheiro Chagas, naprzeciwko metra w Av Duque D’Ávila, 5 minut od Gulbenkian, El Corte Inglés i Parque Eduardo VII. W tej okolicy znajdują się wszelkiego rodzaju usługi i lokalny biznes, między innymi szkoły, siłownia, supermarkety i apteki. Możliwość parkowania za opłatą, na parkingu publicznym. Porta da Frente Christies jest agencją nieruchomości, która działa na rynku od ponad dwóch dekad. Firma została wybrana przez prestiżową markę Christies, jedną z najbardziej renomowanych firm aukcyjnych, instytucji sztuki i nieruchomości na świecie, do reprezentowania w Portugalii, na obszarach Lizbony, Cascais, Oeiras, Sintry i Alentejo. Głównym celem Porta da Frente Christies jest oferowanie klientom usług na najwyższym poziomie.

Dodatkowe dane
 • Winda

Nr oferty: PF26580

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.