Andalusia, Málaga, Los monteros

 • Powierzchnia 334
 • Pokoje 4
 • Apartament Na sprzedaż

4 450 000 EUR

13 324 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Los monteros

4 bedrooms Penthouse for sale in Los Monteros

Luksusowy dwupoziomowy Penthouse przy plaży na sprzedaż w ekskluzywnej dzielnicy Los Monteros w Marbelli.
Ten penthouse znajduje się w zamkniętej społeczności zaledwie 60 apartamentów z wejściem alarmowym i 24-godzinnym nadzorem. Obszar ten jest uważany za jeden z najbardziej prestiżowych adresów w Marbelli i łatwo zobaczyć dlaczego. W bujnych, nieskazitelnie utrzymanych ogrodach znajdują się wspaniałe tereny wspólne ze spektakularnym basenem, z którego roztacza się widok na Morze Śródziemne.
Sam penthouse oferuje 4 duże sypialnie z łazienkami, jest jasny, przestronny i ma panoramiczne widoki z dużego tarasu.
Inne cechy to winda bezpośrednio do apartamentu, podziemny prywatny parking, 3 miejsca w garażu, magazyn, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe i system alarmowy.
Jest to wspaniała i wyjątkowa nieruchomość na plaży, oferująca ciszę i spokój, a także wygodę bycia blisko udogodnień.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R3913846

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 27-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, by otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego katalogu.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.