Lisboa, Lisboa, Marquês de pombal

 • Powierzchnia 162
 • Pokoje 3
 • Rok budowy 2024
 • Apartament Na sprzedaż

1 080 000 EUR

6 667 EUR / m²

Lisboa, Lisboa, Marquês de pombal

Apartment Lisboa Marquês de pombal

Kilka minut spacerem od Avenida da Liberdade i Marquês de Pombal, Largo de Andaluz jest idealnym miejscem na odpoczynek w samym sercu Lizbony. Poddany kilku niedawnym renowacjom, mieszkanie tutaj oznacza bycie w odległości spaceru od wszelkiego rodzaju usług i udogodnień. Samochód może zostać w domu.
Rygorystyczna renowacja tradycyjnego budynku, tworząca nową koncepcję mieszkaniową dostosowaną do aktualnych wymagań, z urokiem, elegancją i nowoczesnością.
Wszystkie apartamenty są typu T3 i mają przestronne i funkcjonalne powierzchnie, około 160 m2, zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort i dobre samopoczucie.
Połączenie z zewnętrzem jest jedną z głównych cech wszystkich apartamentów w Andaluz, z powierzchniami od 30 do 79 mkw, co jest niespotykane w centrum stolicy. Dzięki dwóm apartamentom na piętrze winda zjeżdża bezpośrednio na taras

Dodatkowe dane
 • Ogród
 • Alarm
 • Winda

Nr oferty: PF30453

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.