Andalusia, Málaga, Mijas golf

 • Powierzchnia 122
 • Pokoje 3
 • Apartament Na sprzedaż

275 000 EUR

2 255 EUR / m²

Andalusia, Málaga, Mijas golf

3 bedrooms Apartment for sale in Mijas Golf

Fantastyczna okazja do posiadania całkowicie odnowionego apartamentu golfowego z trzema sypialniami w jednym z najlepszych miejsc do gry w golfa na Costa del Sol, 18-dołkowym polu golfowym Mijas Golf. Apartament posiada 3 prywatne tarasy i ogromne solarium, z którego roztacza się niesamowity widok na pole golfowe i basen od strony południowo-zachodniej.
Salon jest przestronny i jasny, z częściowo otwartą, wyposażoną kuchnią i prowadzi na prywatny taras z widokiem na basen i pole golfowe. Istnieją dwie duże sypialnie, jedna z łazienką i dobrze wyposażona rodzinna łazienka. Obie sypialnie mają dostęp do innego tarasu.
Społeczność ma nieskazitelnie zaprezentowane wspólne ogrody i dwa baseny. Istnieje również podziemny parking i boisko do padla. Idealny jako dom wakacyjny lub inwestycja pod wynajem. Zarezerwuj oglądanie już dziś! Wideo dostępne na życzenie.

Dodatkowe dane
 • Basen
 • Ogród

Nr oferty: R4645225

Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz ma charakter informacyjny. Partners International Sp. z o.o. dokłada starań, aby treści przedstawione w naszych ofertach były aktualne i rzetelne. Dane dotyczące ofert uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających.

O nieruchomość

Joanna Czapska

Prezes Zarządu / Managing Director

  Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W związku z tym informujemy, że:

  Administratorem danych jest Partners International Sp. z o.o. Pani / Pana dane będą wykorzystane w celu utrzymania możliwości kontaktowania się z Panią / Panem; ma Pani / Pan prawo dostępu do treści danych oraz prawo do ich poprawiania; podanie danych jest dobrowolne.

  Oferty

  Bądź na bieżąco

  Nasze 30-letnie doświadczenie, bogata oferta, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako lider wśród agencji zajmujących się obrotem nieruchomościami premium w Warszawie, znany z wyjątkowej obsługi i unikatowych rozwiązań. Dołącz do naszej bazy, aby otrzymywać od nas tylko wyselekcjonowane treści i oferty z naszego portfolio.

  W Partners International świadczymy usługi oparte na zaufaniu – nasi Klienci mogą mieć pewność, że ich dane są przetwarzane w bezpieczny sposób. Informujemy, że umieszczenie przez Partners International informacji o nieruchomości w bazie danych wiąże się z koniecznością przetwarzania Pani / Pana danych osobowych. Wysłanie przez Panią / Pana niniejszej informacji jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dokument Polityki Ochrony Danych Osobowych znajdziesz tutaj.

  Ta witryna korzysta z plików cookies. Korzystanie z tej witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Więcej informacji znajdziesz na stronie Polityki prywatności.